تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 فبلت سامسونگ گلکسی نوت 4 که در حال حاضر زیر سایه نسل جدید سری نوت قرار گرفته، قرار است به اندروید 5.1.1 مجهز شود. مراحل آماده سازی به روز رسانی اندروید در تاریخ 12 آگوست به اتمام رسید و این در حالیست که دو ماه قبل از این تاریخ، به روز رسانی مذکور در کشور روسیه برای تست در اختیار کاربران قرار گرفته بود و سامسونگ پس از وصول اطمینان از کارکرد صحیح فبلت خود پس از آپدیت، قصد دارد آن را برای تمامی نسخه های اروپایی نوت 4 ارائه دهد.
به روز رسانی اندروید 5.1.1 توسط نرم افزار Samsung Kies قابل دریافت خواهد بود و با شماره ساخت N910FXXU1COH4 شناخته می شود. از سوی دیگر پیش از این قرار بود آپدیت مشابهی برای تبلت گلکسی نوت 8 ارائه شود که به دلیل محدودیت های سخت افزاری، سامسونگ از ارائه به روز رسانی صرف نظر کرده و کاربران این تبلت همچنان باید با سیستم عامل کیت کت 4.4 روزگار خود را سپری کنند. سامسونگ در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص تغییرات اعمال شده روی نوت 4 پس از آپدیت منتشر نکرده و مشخص نیست که در چه بخش ها و مواردی بهینه سازی صورت می گیرد.پیش از این برخی از کاربران گلکسی نوت 3 در کشورمان موفق به دریافت آپدیت اندروید 5.0.0 گردیده بودند و به نظر نمی رسد که آنها در لیست به روز رسانی اندروید 5.1.1 قرار گیرند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین