تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 جمعه گذشته روز خوبی برای فردی در دهلی نو نبود. این فرد که Ankur Dugar نام دارد ساعت 2 صبح به وقت هندوستان گوشی خود را به شارژر متصل کرده است و ساعت 9 صبح که از خواب بیدار شده بوی سوختگی توجه وی را به خود جلب کرده است و سپس پی برده که این بو از وان‌پلاس وان 64 گیگابایتی او بلند شده است.

 او سریعا اقدامات لازم را برای اینکه خطرات بیشتری او را تهدید نکند انجام داده و همان طور که در تصاویر نیز می‌توانید مشاهده کنید بیشترین آسیب به باتری دستگاه رسیده است.

 در همان روز این فرد با بخش پشتیبانی مشتریان وان‌پلاس تماس گرفته و از این مرکز دریافت کرده که باید برای تعویض گوشی به بخش پشتیبانی وان‌‌پلاس مراجعه کند و البته با وجود اینکه موضوع تعویض گوشی تایید شده اما فعلا می‌بایست مراحل قانونی خود را سپری کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین