تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 گوگل به تازگی یک بروزرسانی کوچک در سرویس جستجوی خود انجام داده است که به لطف آن، نتایج به دست آمده در هنگام جستجوی یک اپلیکیشن، به حالت رنگی و چشم نوازی ارتقاء یافته است.

تا پیش از این اگر با استفاده از موبایل خود، در اپلیکیشن رسمی گوگل یا مرورگر وب نام اپلیکیشنی را جستجو می کردید، سه گزینه‌ی پیشنهادی با توجه به نام وارد شده توسط شما به صورت لیستی ساده در بالای دیگر سایت‌ها نمایش داده می شد که به طور مستقیم به پلی استور گوگل متصل بود و با کلیک روی هرکدام، اپلیکیشن پلی استور اجرا شده و اپلیکیشن مورد نظر به نمایش در می آمد. اما چند روزیست که گوگل این بخش از وب سایت خود را با یک بروزرسانی کوچک، به طور چشمگیری زیباتر و البته کاربردی تر کرده است.

 از این پس اگر شما توسط موبایل خود به جستجوی موضوع اپلیکیشن ها، مانند Music apps، Movie Apps یا... بپردازید، چند مربع رنگی که هر کدام شامل آیکن یکی از اپلیکیشن‌های پیشنهادی است به نمایش در خواهد آمد که در زیر هرکدام، نام کامل، امتیاز، تعداد افراد رای‌دهنده و قیمت آن مشخص شده است.خوشبختانه این بروزرسانی به سرورهای گوگل مربوط است و به همین دلیل برای بهره‌مندی از این امکان، نیازی به آپدیت کردن مرورگر یا اپلیکیشن رسمی گوگل ندارید و کافیست تا همین حالا، به جستجوی اپلیکیشن مورد نظر بپردازید تا نتایج را با صورت بالا مشاهده کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین