تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ایسوس برنامه های بزرگی در سر دارد و می خواهد در سال ۲۰۱۶، هفت تلفن هوشمند ذن فون را به بازار ارسال کند.
«جری شن»، مدیر عامل برند تایوانی اخیرا به خبرگزاری دیجی‌تایمز گفته: «خط تولید موبایل های سری ذن فون در سال ۲۰۱۶ به این شکل خواهد بود: یک تلفن همراه پرچمدار که با کد Deluxe شناخته خواهد شد، دو نمونه میان رده که با کد Laser به بازار عرضه می گردند، یک ZenFone که مخصوص ثبت تصاویر سلفی توسعه می یابد، یک ذن فون مکس و دو نمونه ذن فون دیگر با کد Go.»
البته با توجه به این گفته ها نباید تصور کرد که کار ایسوس با سال ۲۰۱۵ تمام شده و همه برنامه ریزی های خود را صرفا برای سال ۲۰۱۶ انجام داده است. در ادامه با ما همراه باشید.
همانطور که گفتیم کار ایسوس با سال ۲۰۱۵ هنوز به اتمام نرسیده و این شرکت تصمیم دارد تا در نمایشگاه IFA، دو موبایل جدید را نیز معرفی کند. تلفن هوشمند Zoom با قابلیت زوم اپتیکال ۳x و موبایل Max با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری، در سال جاری به دست مشتریان خواهند رسید.
اگر خاطرتان باشد، هفته گذشته این شرکت تلفن هوشمند ZenFone 2 Special Deluxe Edition را معرفی کرد؛ ایسوس با این کار طعنه ای به گلکسی نوت ۵ از سامسونگ به دلیل عدم برخورداری از نمونه ۱۲۸ گیگابایتی زد و این موبایل را با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت معرفی کرد. البته این مدل در حال حاضر صرفا در برزیل در دسترس است و مشخص نیست که در سایر بازارها نیز حضور بهم خواهد رساند یا خیر.
به این نکته نیز باید توجه داشت که هر کدام از ذن فون های ایسوس دارای نمونه های متفاوتی هستند؛ برای مثال، برخی از آنها با رم دو گیگابایت به بازار می رسند اما برخی نیز همراه با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهند بود.
در هر صورت، ایسوس با خط تولید ذن فون مسیر عجیبی را در پیش گرفته و باید دید در نهایت استقبال کاربران از موبایل های این شرکت، بخصوص در سال آینده چگونه خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین