تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سری آنچارتد (Uncharted) بی شک یکی از بهترین مجموعه های حاضر در نسل هفتم بازی های کامپیوتری محسوب می شود و در این میان کمتر گیمری است که تا کنون نام ناتان دریک (قهرمان اصلی این مجموعه) و ماجراهایش را حداقل برای یک بار هم که شده نشنیده باشد. علاقمندان این سری پر مخاطب قطعاً می دانند که چهارمین نسخه از مجموعه بازی های آنچارتد در سال آینده ی میلادی به شکل انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. اما دارندگان کنسول انحصاری نسل حاضر سونی لزوماً همان کسانی نیستند که در نسل قبل با کنسول PS3 شب و روز خود را سپری می کردند. بنابر این ممکن است تعدادی از دارندگان کنسول PS4 هنوز با زیر و بم گیم پلی سری آنچارتد آن چنان که باید آشنا نباشند. اما جای نگرانی خاصی وجود ندارد چون شرکت ناتی داگ فکر این دسته از گیمر ها را هم کرده است. از همین رو اعضای ناتی داگ مدتی است که در فکر تهیه ی نسخه ای ویژه و کلکسیون مانند از این سری به سر می برند. نسخه ای که تمامی سه شماره ی قبلی این مجموعه را در دل خود جای داده است و با نام Uncharted: The Nathan Drake Collection شناخته می شود. البته این مجموعه نه به دست ناتی داگ که توسط شرکت Bluepoint Games در دست ساخته شدن است.
در واقع شرکت Bluepoint Games سابقه ی خوبی در باز سازی عناوین کلکسیون مانند دارد و پیش از این نیز تهیه و تولید عناوینی نظیر بازسازی کلکسیون سری God of War برای کنسول PS 3 و همچنین باز سازی عناوین استودیو تیم ایکو یعنی دوبازی ایکو و سایه ی کلوسوس در قالب کلکسیونی ارزشمند برای کنسول انحصاری نسل هفتمی سونی را از سوی آن ها شاهد بودیم. در فرآیند طراحی کلکسیون ناتان دریک برای کنسول PS4 ، مسلماً چالش اصلی پیش روی اعضای Bluepoint Games همسان سازی شکل بصری سه نسخه ی پیشین سری و یک پارچه کردن روند گیم پلی در تمامی این سه نسخه بوده است. به طور مثال سیستم هدف گیری در هر کدام از نسخه های سه گانه ی این مجموعه ، تا حدودی با دیگر نسخه ها متفاوت بوده است و این امکان وجود نداشت که هر کدام از این سه نسخه با همان شکل و شمایل و سبک و سیاق خاص خود در این کلکسیون حاضر باشند. به همین دلیل اعضای Bluepoint Games سعی کرده اند با به کارگیری مکانیزمی واحد ، روند هدف گیری و استفاده از ابزار های جانبی موجود در بازی نظیر نارنجک را برای هر سه نسخه ی حاضر در این مجموعه یعنی بازی های Uncharted: Drake's Fortune ، Uncharted 2: Among Thieves و  Uncharted 3: Drake's Deception یک شکل و یکسان سازند. البته برای ترغیب هر چه بیشتر علاقمندان سری آنچارتد به تهیه ی این مجموعه ی کلکسیون مانند ، سازندگان این مجموعه سعی کرده اند ویژگی های جدیدی را نیز به گیم پلی این کلکسیون بیافزایند. به عنوان مثال شما در این مجموعه می توانید هر سه نسخه ی موجود در کلکسیون را توسط شخصیت دونات دریک (ورژن چاق و چله ی ناتان دریک که در نسخه های قبلی سری به مدد برخی فعالیت های خاص از حالت قفل شده خارج می شد) بازی کنید. البته علاوه بر جناب دونات ، حدود 65 شخصیت دیگر نیز در این مجموعه حاضر هستند که در صورت لزوم و برای تنوع هم که شده می توانید بازی را در قامت آن ها دنبال کنید. علاوه بر این مورد، سازندگان این مجموعه از حضور سه مد جدید در این کلکسیون خبر داده اند که عبارتند از : Explorer ، Speed Run و Brutal Difficulty . در این بین مد آخر به درجه ی سختی بازی مربوط می شود. همان گونه که خوره های آنچارتد به آن واقف هستند، در نسخه های پیشین سری آخرین درجه ی سختی بازی Crushing بود اما اکنون پس از به پایان رساندن هر کدام از سه نسخه ی مذکور در این درجه ی سختی ، شما می توانید با درجه ی سختی تازه و چالش برانگیز Brutal دست و پنجه نرم کنید. علاوه بر آن مد Explorer بیشتر برای تازه کاران طراحی شده تا با تجربه ی درجه ی سختی پایین تری نسبت به حالت عادی ، بتوانند از تعامل با گیم پلی این سه گانه بیشتر لذت ببرند. در قالب مد Speed Run هم علاقمندان سری آنچارتد می توانند زمان به پایان رساندن مراحل مختلف این مجموعه توسط خود را با دیگران مقایسه کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین