تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 یکم شهریور ماه، تفاهم‌نامه ترابردپذیری شماره موبایل به امضا رسید و انتظار داریم فاز اولیه‌ی آن در بهمن ماه سال جاری اجرایی شود. حال که این فرصت فراهم شده تا بدون تغییر در شماره‌ی موبایل و بدون هزینه، از یک اپراتور به اپراتور دیگر مهاجرت کنید، مایل به انجام این کار هستید؟با اجرای طرح ترابردپذیری از اواخر امسال، مشترکان این آزادی عمل را خواهند داشت تا بتوانند بر اساس نیاز خود، اپراتوری که فکر می‌کنند برای آنها مناسب‌تر است را انتخاب کنند و برای این کار نیازی به تغییر شماره تماس خود نخواهند داشت. تغییر اپراتور رایگان خواهد بود و کاربر می‌توانددو بار در سال اپراتور خود را تغییر دهد.
 این بدین معنی است که مثلا کاربر می‌تواند با همان شماره‌ی فعلی خود از اپراتور فعلی بطور کامل به یک اپرتور دیگر مهاجرت کند و از مزایای اپراتور جدید استفاده کند؛ بدون اینکه هیچ هزینه‌ی اضافی پرداخت کند. اجرایی شدن این طرح باعث می‌شود تا رقابت بیشتری بین اپراتورها شکل بگیرد و رقابت بیشتر نیز باعث بهبود کیفیت سرویس‌دهی اپراتورها به مشترکین خود است. وقتی طرح ترابردپذیری اجرایی شود، اگر اپراتوری سرویس دهی بهتری داشته باشد احتمالا مشترکین دیگر اپراتورها نسبت به مهاجرت به آن اپراتور اقدام خواهند کرد.
اگر طرح ترابردپذیری اجرایی شود با توجه به اینکه هیچ هزینه‌ای نیز برای مشترک به همراه ندارد، آیا شما مایل به مهاجرت به اپراتور دیگری هستید؟ در این صورت کدام اپراتور را انتخاب خواهید کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین