تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دارپا قصد دارد که هواپیماها را به ناوهای ویژه حمل پهپاد بدل کند. این سازمان سال گذشته از صاحب نظران و کارشناسان صنعت دعوت نمود تا در ایجاد یک سیستم هوایی با قابلیت استفاده مجدد با آن همکاری نمایند.
امروز این نهاد از راه اندازی پروژه Gremlins خبر داده که با هدف تحقق بخشیدن به سیستم های بدون سرنشین قابل بازیابی در هوا کلید خورده است. براساس اعلام دان پت، مدیر این پروژه در دارپا، هدف از اجرای این طرح «انجام یک پرواز آزمایشی موفقیت آمیز است که با بهره گیری از هوش، مراقبت و شناسایی (ISR) و دیگر ظرفیت های ترابری ماژولار و غیر سینتک به شیوه ای مقرون به صرفه و قابل اعتماد صورت پذیرد.»
ربات هایی که قرار است در این پروژه مورد استفاده قرار گیرند و سپس بازیابی شوند، در نهایت انعطاف پذیری عملیاتی ارتش را بالا می برند و هزینه های کلی انجام ماموریت های مختلف را کم می کنند.
براساس اعلام نظر دارپا، در این برنامه قرار است که دسته های بزرگی از ربات ها و دستگاه های کوچک از طریق هواپیماهای عظیم الجثه و بمب افکن ها به بیرون ریخته شوند و زمانی که آن هواپیماها خارج از محدوده باشند، از پلتفرم های کوچک تر و منعطف تر برای این منظور استفاده گردد.
این ربات های کوچک پس از انجام ماموریت خود توسط یک هواپیمای باری C-130 جمع آوری می شوند و به آشیانه بازگردانده می شوند و در آنجا ظرف ۲۴ ساعت آینده، برای انجام ماموریت بعدی خود آماده می گردند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین