تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو دو تا می شود پنج تا؟ قطعا بله. آیا یک کیلو پنبه با یک کیلو آهن برابری می کند؟ مسلما خیر!‌ ممکن است با شنیدن این جواب ها از یک فرد تصور کنید که اتفاق ناگواری برای عقلش افتاده، اما نگران نباشید؛ شاید او دارد خودش را برای بازی “چپکی” آماده می کند.
استفاده از پاسخ های معکوس، ایده بازی چپکی بوده؛ عنوان جدید استودیوی همراه افزار پنداره که باید در آن پیش از اتمام زمان، قدرت تمرکز خود را با دادن پاسخ برعکس به سوالات هر مرحله به چالش بکشید.
چپکی پنج دنیا دارد و در هر کدام هفت مرحله، و در همه آنها باید به سوالات پاسخ اشتباه بدهید. به عنوان مثال باید بدانید که در چپکی، پاسخ سوال “آیا آتش نشانی آتش را خاموش می کند؟” خیر است، نه بله.
درجه سختی چپکی واقعا بالاست و از همان مرحله اول شما را وارد یک چالش سخت می کند، چرا که هم زمان پاسخ دهی محدودی دارید و هم اگر اشتباهاتتان از حدی بالاتر رفت، مرحله را می بازید. البته آیتم هایی مثل پرش از سوالات یا گرفتن زمان بیشتر هم در بازی موجودند تا در چپکی خیلی هم به شما سخت نگذرد.

در چپکی هر چه در دادن پاسخ های معکوس فرز تر باشید، امتیاز بالاتری بدست می آورید و ممکن است نشان یوزپلنگ بگیرید. و بالعکس اگر زیادی کُند باشید، با یک نشان حلزون به قعر جدول رده بندی سقوط خواهید کرد.
هر چه جلوتر می روید، در عین سخت شدن سوالات شیطنت توسعه دهنده بازی هم بیشتر می شود. در مراحل بالا باید به سوالاتی با افعال منفی پاسخ بدهید، و ضمنا مراقب جابجایی دکمه های بله و خیر هم باشید.
اگر فریب شیطنت های سازنده بازی را نخورید و به خوبی روی پاسخ هایتان تمرکز کنید، چپکی را بازی بسیار سرگرم کننده و خنده داری خواهید یافت. بازی به غیر از جدول رده بندی، می تواند نزدیک ترین رقبا و امتیازاتشان را روی نقشه به شما نشان دهد. بنابراین با روشن کردن جی پی اس خواهید دید که رکورددار های چپکی در نزدیک محل سکونت شما چه کسانی هستند.
چپکی به رایگان در گوگل پلی و کافه بازار عرضه شده و در عین این که یکی از سخت ترین بازی های فکری است، ارزش سرگرمی بالایی دارد و می تواند به سرعت به یکی از بازی های محبوب شما در موبایل تبدیل شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین