تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در سال ۲۰۰۷ هنوز به سختی می شد آیفون را برای خرید یافت اما نوکیا N95 در ویترین تمام فروشگاه ها جای گرفته و به شدت نیز از سوی کاربران مورد استقبال واقع گشته بود. در همان سال، کمپانی InterDigital از نوکیا به علت نقض پتنت های مربوط به استفاده از تکنولوژی ۳G به کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده شکایت کرد و در نتیجه همین امر، فروش برخی از موبایل های نوکیا که از این تکنولوژی استفاده می کردند در کشور یاد شده محدود شد.
اکنون و پس از گذشت ۸ سال از این موضوع، کمیسیون تجارت بین المللی پس از بازنگری در این پرونده، اعلام نموده که موبایل های نوکیا (که امتیاز آنها اکنون متعلق به مایکروسافت است) با پتنت های ثبت شده از سوی InterDigital دارای تناقض نیستند. این رای تا کنون باعث شده بود که مایکروسافت نتواند برخی از موبایل های مدل بالای لومیا را در ایالات متحده به فروش برساند.
در این میان اما یک دادگاه دیگر، مایکروسافت را ناقض دو پتنت از InterDigital دانست و در نتیجه، اهالی ردموند نیز مجبور به پرداخت هزینه هایی برای استفاده از پتنت ها شدند.
مایکروسافت نیز که مدتی قبل از InterDigital به علت سوءاستفاده از مجوزها شکایت کرده بود، اکنون می گوید که از رای دادگاه قدردانی می کند. پیش از این مایکروسافت مدعی شده بود که کمپانی یاد شده در تلاش است تا از شرکت هایی که پتنت ها را نقض نکرده اند، بی دلیل هزینه دریافت کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین