تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو محقق امنیتی به نام های «چارلی میلر» و «کریس والاسک» ماه گذشته قادر شدند از راه دور، یک خودروی کرایسلر را هک کنند. حال به نظر می رسد که این دو محقق، به استخدام کمپانی Uber در آمده اند. بر اساس گزارش رویترز، دو محقق و هکر یاد شده به زودی کار خود را در مرکز تکنولوژی های پیشرفته اوبر آغاز خواهند کرد.
اندکی بعد خود «میلر» نیز این اقدام را در توئیتر تایید کرد:

آقای میلر در گذشته به عنوان یک پژوهشگر امنیتی در کمپانی توئیتر مشغول به کار بوده و پیش از آن نیز به هک کردن محصولات اپل شهرت داشته است. از سوی دیگر «والاسک» نیز پیشتر به عنوان مدیر بخش تحقیقات در زمینه امنیت خودروها در کمپانی IOActive بوده است و اخیرا شغل خود را ترک گفته بود.
اخیرا شایعات بسیاری شنیده می شود که «اوبر» تصمیم دارد خودروهای بدون راننده اش را توسعه دهد و به احتمال زیاد این دو محقق را نیز برای تامین امنیت این وسایل در برابر هک شدن به استخدام خود درآورده است. هفته گذشته، اوبر خبر داده بود که برای رسیدن به این هدف، تصمیم دارد تا با دانشگاه آریزونا همکاری خود را آغاز نماید. باید دید در آینده کدام شرکت برنده جنگ خودروهای بدون راننده خواهد بود؛ گوگل، اپل، تسلا، اوبر یا بازیگران قدیمی این میدان همچون بنز و BMW؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین