تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کاربران به شدت انتظار دارند که اپل در مراسم ۱۸ شهریور خود، Apple TV جدید را معرفی کند. اگرچه در نگاه اول می توان حضور «سیری» در این محصول را یک دگرگونی برای آن دانست اما به نظر می رسد نحوه کنترل کردن آن نیز دست خوش تغییرات بزرگی خواهد شد.
پیش از این وال استریت ژورنال گزارش داده بود که ریموت کنترل اپل تی وی جدید از یک تاچ پد و میکروفن (برای صحبت با سیری) برخوردار خواهد بود اما اکنون وب سایت TechCrunch خبرهای جذاب تری برای علاقه مندان به این محصول دارد.
بر اساس گفته های وب سایت TechCrunch، ریموت کنترل اپل تی وی علاوه بر تاچ پد و میکروفن، به سنسورهای حرکتی نیز مجهز خواهد شد. اینطور که فعلا مشخص شده، می توانید آن را در دست خود گرفته و سپس به جهت های مختلف بکشید. چنین حالتی، مشخصا می تواند شما را به یاد کنترلر کنسول Wii بیاندازد. در کنسول یاد شده، کنترلر به واسطه یک سنسور مادون قرمر می تواند حرکات شما را تشخیص دهد اما هنوز مشخص نیست که ریموت اپل تی وی بدون هیچ وسیله جانبی می تواند به پیگیری حرکات دست کاربر مشغول گردد یا خیر.

در این میان بی راه نیست اگر بگوییم که اپل تی وی با ریموت جدیدش حتی می تواند به عنوان یک رقیب در زمینه بازی های ساده و معمولی برای برخی کنسول ها به حساب بیاید. از طرف دیگر، زمان بسیار زیادی است که انتظار می رود شرکت مورد بحث، یک فروشگاه اختصاصی برای اپل تی وی تدارک ببیند. با چنین فروشگاهی، مشخصا بازی های ساده نیز می توانند به اپل تی وی راه پیدا کنند و سپس به کنترلر Wii-مانند می رسیم و باقی ماجرا.
البته برای به حقیقت پیوستن چنین امری، اپل تی وی باید قدرتمندتر از حالت فعلی اش شود. TechCrunch باور دارد که شرکت ساکن کوپرتینو، از چیپست A8 که در آیفون ۶ به کار گرفته شده در اپل تی وی جدید بهره گرفته است. از سوی دیگر اپل از تمام قدرت این چیپست استفاده خواهد کرد چرا که دیگر بحث مصرف باتری نیز در میان نیست و Apple TV به شکل مستقیم به برق متصل می گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین