تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ریزر در نمایشگاه PAX Prime از کنترلر جدیدی برای کنسول اکس باکس وان رونمایی کرد که به نوعی ادامه دهنده ی راه Onza و Sabertooth به حساب می آید و Wildcat نام دارد. این کنترلر با همکاری تیم های بزرگی چون TeamLiquid و Synergy تولید شده تا با استانداردهای ورزش های الکترونیک همخوانی داشته باشد.
دکمه هایی با عملکرد چندگانه، تریگرهای اضافه که در قسمت های زیرین دستگاه قرار می گیرند و جنس بدنه ی ارتقا یافته به انضمام ارگونومی و وزن پایین آن، از مزیت های این کنترلر به حساب می آید.
برخلاف کنترلر Elite مایکروسافت، تریگرهای Wildcat قابل جدا شدن هستند و به راحتی زیر انگشت میانه قرار می گیرند و کنترل را برای بازیکن بسیار ساده می کنند. همانند دو ورژن قبلی کنترلرهای ریزر، Wildcat هم از پنل مخصوصی بهره می برد که می توان از آن طریق تنظیمات مختلفی برای دستگاه انتخاب نمود.
وزن آن ۲۶۰ گرم است و ۳ متر سیم محافظت شده ی جدا شدنی دارد. همچنین درون کیف یا محفظه ی کنترلر، تمامی امکانات از قبیل دکمه های اضافه و قسمت های پلاستیکی اضافه قرار داده شده. این مجموعه به طور مجموع ۱۴۹٫۹۹ دلار قیمت گذاری شده.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین