تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

اگرچه بلک بری در سال های اخیر نتوانسته بود توجه کاربران را به سوی خود جلب کند اما در ماه های اخیر و به دلیل شایعاتی که پیرامون این برند و تلاش های جدیدش در زمینه موبایل های هوشمند شکل گرفته اند، دوباره نگاه ها به سویش خیره شده اند.
این شرکت در حال حاضر، مشغول توسعه موبایلی است که در زمان کنونی با کد «ونیز» شناخته می شود و از حالتی کشویی برخوردار بوده و کیبورد فیزیکی، در زمان بسته بودن موبایل پشت نمایشگر پنهان می شود. کمپانی کانادایی تصمیم دارد تا این موبایل را با اندروید لالی پاپ به بازار عرضه نماید و اکنون نیز تصاویر جدیدتری که آن را مشغول به اجرای اندروید نشان می دهند به فضای مجازی راه پیدا کرده اند.
منصفانه است اگر بگوییم که با توجه به علاقه بیش از حد کاربران به پلتفرم گوگل، بلک بری نیز تصمیم گرفته تا شانس خود برای باقی ماندن در بازار را با استفاده از اندروید امتحان کند.
در موبایل های اندرویدی نیز در ابتدای کار از کیبورد های فیزیکی استفاده می شد اما اندکی بعد از تولد این پلتفرم، سازندگان تصمیم به حذف آن گرفتند. نمی توان کیبوردهای فیزیکی را به شکل کامل بی استفاده دانست چرا که دقت تایپ کردن می تواند با آنها بیشتر شود و کاربران تجاری نیز قادر هستند از این مزیت استفاده کنند.
به همین دلیل است که کاربران مختلف اکنون از حضور بلک بری با تلفن هوشمند ونیز در جمع موبایل های اندرویدی خشنود شده اند؛ تلفن همراهی که هم از کیبوردی فیزیکی بهره می برد و هم می توانید از کیبورد مجازی اندروید در آن استفاده کنید.
همانگونه که پیش از این نیز ذکر کرده بودیم، شرکت کانادایی تصمیم دارد تا ونیز را در ماه نوامبر معرفی کرده و اندکی بعد نیز آن را به بازار عرضه نماید.

تصاویر زنده ای از بلک بری ونیز در حال اجرای پلتفرم اندروید فاش شدند

تصاویر زنده ای از بلک بری ونیز در حال اجرای پلتفرم اندروید فاش شدند

تصاویر زنده ای از بلک بری ونیز در حال اجرای پلتفرم اندروید فاش شدند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین