تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

احساس می کنید سلفی های اخیرتان تکراری و بی روح شده؟ شاید بد نباشد که ابزارهای جدیدی برای گرفتن این عکس ها به کار بگیرید. اگر به خاطر داشته باشید، در مطالب جعبه ابزار چندین نمونه از برترین اپلیکیشن ها برای ثبت تصاویر سلفی را به شما معرفی کردیم.
Selfie x Selfie هم یکی دیگر از این اپلیکیشن هاست، اما سلفی های به مراتب نامتعارف تر و خلاقانه تری می توان با آن ثبت نمود.
از همین ابتدا بگوییم که Selfie x Selfie یک اپلیکیشن عکاسی نیست، بدین معنا که با آن نمی توانید عکس بگیرید. اپ مذکور در واقع چیزی شبیه به تالاری از آینه هاست که تصویر شما بارها در آن انعکاس داده می شود.

با ورود به اپ، دوربین جلوی موبایل فعال شده و یک کره نسبتا بزرگ بر صفحه پدیدار می شود؛ کره ای که انعکاس تصویر شما چند ده مرتبه رویش تکرار شده و می توان با سوایپ به طرفین، رویش زوم کرد یا از آن فاصله گرفت.
کار با این تصویر آینه مانند بسیار جالب است و اگر زوایای مختلفش را امتحان کنید، عجیب و غریب ترین سلفی ها را می توانید با آن بگیرید؛ سلفی هایی که ده ها بار تصویرتان در آن تکرار شده.
متأسفانه تنها مشکل اپ که پای ثابت انتقادات کاربران در گوگل پلی هم بوده، عدم وجود دکمه شاتر برای گرفتن تصویر است. نبود این گزینه باعث شده تا تنها راه ذخیره تصاویر، گرفتن اسکرین شات باشد.
البته این مشکل به تجربه لذت بخش کار با اپ لطمه چندانی نزده و اگر با گرفتن اسکرین شات کنار بیایید، متفاوت ترین سلفی ها را با آن خواهید انداخت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین