تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

کمپانی چینی NetEase یکی از ثروتمندترین شرکت های اینترنتی دنیاست که اخیرا برای کسب محبوبیت و صد البته ثروت بیشتر، به بازیسازی رو آورده و بر خلاف تصورات در این زمینه بسیار خوب ظاهر شده.
موفق ترین محصول این کمپانی، یک رانر اکشن دو بعدی است تحت عنوان Speedy Ninja که شما را وارد مبارزه ای بی پایان، سریع و پر زد و خورد می کند.
جابجایی رکورد در Speedy Ninja فقط و فقط کار یک گیمر حرفه ایست. سرعت بازی سرسام آور است، تمرکز بالایی می طلبد و روندش طوری نیست که پسر عموی دو ساله تان هم بتواند از پسش بربیاید!

مثل تمام بازی های رانر، پیشروی به جلو، جاخالی دادن از موانع و گرفتن سکه ها هدف بازیست. با این تفاوت که کمی چاشنی اکشن هم به آن اضافه شده و گاهی اوقات می توانید با پرتاب گلوله های آتش و نیزه های یخی، راهتان را آسان تر باز کنید.
نینجای مشکی پوش بازی از نظر قدرت های مختلف قابل ارتقاست، هر چند اگر او را دوست نداشتید می توانید نینجاهای قوی تری را آزاد کنید. برای هر چه لذت بخش تر شدن تجربه گیم پلی،‌ بخش هایی از بازی را هم می توانید سوار بر یک اژدهای مخوف باشید و از کباب کردن دشمنانتان لذت ببرید.
Speedy Ninja به رایگان برای iOS و اندروید عرضه شده.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین