تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ساعت های هوشمند هنوز نتوانسته اند آنطور که باید و شاید، توجه کاربران حرفه ای دنیای تکنولوژی را به خود جلب نمایند. چنین مسئله ای البته دارای ابعاد مختلفی است؛ برای مثال یک کاربر باید سرزمین مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس پلتفرم موبایلش، اقدام به خرید ساعت هوشمند نماید. اگر آیفون داشته باشید محکوم به استفاده از اپل واچ است و اگر از موبایلی اندرویدی بهره می گیرید، صرفا می تواند به استفاده از ساعت های مبتنی بر پلتفرم اندروید ور روی آورید.
اکنون اما خبرهای دیگری از سوی هوآوی به گوش می رسند. این شرکت چینی در ماه مارس و در کنگره جهانی موبایل که در شهر بارسلون برگزار شد، ساعت هوشمند خود را معرفی نمود و توانست توجه ها را به محصولش جلب کند. داستان این ساعت اما قرار است اندکی متفاوت باشد.
 همانگونه که ذکر کردیم، هوآوی ساعت هوشمند خود را در ماه مارس و در کنگره جهانی موبایل معرفی کرد اما تا کنون آن را عرضه نکرده است. اکنون ولی این محصول در فروشگاه اینترنتی آمازون برای پیش فروش قرار گرفته. قیمت آن نیز از ۳۴۹ دلار آغاز می شود که از بدنه ای استیل و بند چرمی بهره می برد.
البته در صورتی که به رنگ طلایی و بندی فلزی با همان رنگ علاقه دارید، باید بهایی معادل ۷۹۹ دلار را برای این ساعت پرداخت کنید. بر اساس اطلاعاتی که در سایت آمازون منتشر شده بود، گفته می شد که شرکت چینی تصمیم دارد تا ساعت خود را در روز دوم سپتامبر – ۱۱ شهریور ماه به کاربران عرضه نماید.

اما این همه ماجرا نیست؛ در میان لیست اطلاعات مرتبط به این محصول، ذکر گشته که «هوآوی واچ» با پلتفرم iOS نیز سازگاری دارد. در واقع کاربران آیفون که از پلتفرم iOS 8.2 یا بالاتر بهره می گیرند می توانند ساعت یاد شده را با موبایل خود هماهنگ کرده و از آن استفاده کنند.
ساعاتی پیش اما هوآوی به شکل رسمی عرضه ساعت خود در تاریخ ۱۱ شهریور ماه را تکذیب کرد و گفت: «ما در این تاریخ چیزی برای عرضه کردن به کاربران نداریم و برخی از اطلاعات که در وب سایت همکار ما آمده بودند، اشتباه هستند.»
نکته جالب تر اینکه سخنگوی شرکت یاد شده در مورد پشتیبانی از پلتفرم iOS صحبتی به میان نیاورده و آن را نیز تکذیب نکرده. در نهایت این شرکت گفته: «برای اطلاعات بیشتر، تا هفته آینده صبر کنید.»
لازم به ذکر است که صفحه مرتبط با این محصول اکنون از فروشگاه آمازون نیز حذف شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین