تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سرقت اطلاعات و هک، هرگز تا این حد به عنوان اصلی ترین تهدید برای شرکت های بزرگ به شمار نمی رفته و از همین رو، تعداد شرکت هایی که برای محافظت از اطلاعات خود در مقابل هکر ها و دزدان اینترنتی به کمپانی های امنیتی مراجعه می کنند به شکل روزانه افزوده می شود.
اما اگر خود این کمپانی ها هم قابل اعتماد نباشند چطور؟ این سوالیست که پس از محاکمه Morgan Culbertson، کارآموز ۲۰ ساله موسسه امنیتی FireEye به اذهان متبادر شده است.
این دانشجوی سابق دانشگاه «کارنگی ملون» اعتراف کرده ابزاری نرم افزاری به نام Dendroid ساخته بوده که کاربران با استفاده از آن می توانستند اپلیکیشن هایی با قابلیت ضبط مخفیانه صدا و تصویر ساخته و این اطلاعات را به شکل مخفیانه از روی تلفن هوشمند کاربران بردارند.
این نرم افزار با قیمت ۳۰۰ دلار روی انجمن های اینترنتی تبهکاران به نام Darkode به فروش می رسیده و بر اساس اعلام موسسه Lookout، حداقل یک اپلیکیشن آلوده از طریق آن ساخته و به فروشگاه نرم افزاری گوگل راه یافته است.
کارآموز یادشده در یورش ماه گذشته در کنار ۷۰ کاربر دیگر انجمن Darkode دستگیر شد و اعتراف کرده است که حضور ۴ ماهه در شرکت FireEye باعث آشنایی بیشتر او با انواع بدافزارها شده و به او کمک کرده روش دور زدن مکانیزم تشخیص بدافزار فروشگاه گوگل پلی را پیدا کند.
این شهروند پنسیلوانیایی گفته یک سال را صرف طراحی نرم افزار Dendroid کرده بوده و قصد داشته با فروش کد منبع آن، به دیگران هم امکان دهد نرم افزارهای مشابه آن را برای خود بسازند.
گفتنیست دادگاه رای نهایی خود در مورد این پرونده را در تاریخ ۲ دسامبر اعلام خواهد کرد، حکمی که با توجه به اهمیت موضوع می تواند تا ۱۰ سال زندان و ۲۵۰ هزار دلار جریمه نقدی در پی داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین