تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

جان چن مدیرعامل بلک بری اخیرا در مصاحبه اش به ذکر توضیحاتی در مورد کسب و کار این شرکت در بخش سخت افزاری و همچنین آینده آن در حوزه تلفن های هوشمند پرداخته و به شایعات مطرح شده در رابطه با تولید یک تلفن هوشمند مبتنی بر اندروید نیز واکنش نشان داده است.
آقای چن که با سایت Re/Code مصاحبه کرده اظهار داشته بلک بری به این خاطر تا به امروز یک موبایل اندرویدی را معرفی نکرده که فرایند تولید آن پیچیده تر از چیزی است که به نظر می رسد.
 وی اظهار داشته: «این فرایند اندکی پیچیده تر است و به همین خاطر تا به امروز انجام نشده و هیچگونه توضیح یا تفسیری را در پذیرش یا رد احتمال چنین محصولی ارائه نکرد.»
چن همچنین تایید کرد که بلک بری با اپلیکیشن ها و به خصوص اپ استور آیتونز و گوگل پلی مشکل داشته اما این شرکت سخت در تلاش است تا شرایط را بهبود ببخشد.
وی علیرغم دیدگاه های سرسختانه گذشته خود در مورد سخت افزار تلفن های همراه اظهار داشته که صبر او اندازه دارد.
او در این رابطه گفته: اگر من نتوانم از تلفن های همراه پول در بیاورم آنگاه از کسب و کار موبایل به بیرون رانده می شوم. این مساله یک خط زمانی دارد که متاسفانه نمی توانم به شما بگویم دقیقا چه زمانی است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین