تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اکنون به نظر می رسد که کمپانی سونی صرفا چند روز تا معرفی اکسپریا Z5 فاصله دارد. در حال حاضر انتظار می رود که شرکت ژاپنی، در هفته آینده و کنفرانس خبری خود در نمایشگاه IFA، از موبایل جدیدش نیز پرده بردارد؛ تلفن همراهی که گفته می شود از برخی قابلیت های ویژه برخوردار خواهد بود.
شبکه های اجتماعی سونی در فضای مجازی روز گذشته تصاویر جدیدی را منتشر کرده اند که در ادامه به مرور آنها خواهیم پرداخت.
همانگونه که در تصویر فوق مشاهده می کنید، ویژگی اول به مقاومت در برابر آب اشاره دارد؛ نوعی از ویژگی که می توان سونی را سرآمد آن دانست و گفت که یک پیشتاز در این عرصه بوده است.

تصویر دوم اما مربوط به دوربین ۲۳ مگاپیکسلی این تلفن همراه می شود؛ در این تصویر مشاهده می شود که ماژول دوربین از ۶ لنز بهره می برد.

تصویر سوم اما بخش پشتی تلفن همراه مورد نظر را نشان می دهد. در مورد این تصویر نمی توان جزییات زیادی را مشاهده کرد و صرفا می توان حدس زد که رنگ سبز نیز به تنوع رنگ های سونی افزوده شده است.
در این تصاویر اما نشانی از سنسور اثر انگشت نیست که پیشتر گفته بودیم در سمت راست تلفن همراه جاسازی شده است. نکته ای که توجه را به خود جلب می کند اما ضخامت این موبایل است که دست کم در عکس های جدید به نظر می رسد که اندکی بیشتر از نسل های قبلی شده باشد.
انتظار می رود که سونی در کنار اکسپریا Z5 از دو موبایل دیگر با عنوان اکسپریا Z5 Compact و Z5 Ultra نیز پرده برداری نماید. باید تا هفته آینده و برگزاری کنفرانس خبری سونی در IFA منتظر ماند و دید که آیا شرکت ژاپنی می تواند انتظارات کاربران تلفن های هوشمند را برآورده سازد یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین