تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مدیر کمپانی ایسر: یکی بیاد ما رو بخره!

Stan Shih مدیر و موسس کمپانی ایسر طبق اظهار نظری جالب اعلام کرده است که از پیشنهادات خرید کمپانی ایسر از سوی دیگر کمپانی های سازنده کامپیوتر های شخصی استقبال می کند. به نظر میرسد افت فروش و کاهش ارزش سهام این کمپانی کم کم دارد ایسر را در تنگنای شدیدی قرار می دهد!
ایسر از نام های بزرگ سازنده لپ تاپ و سیستم های دسکتاپ است، اما افت فروش بازار کامپیوتر های شحصی باعث شده تا این کمپانی در سال های اخیر با افت فروش و ارزشسهام و درآمد سالیانه روبرو شود. به نحوی که گفته میشود در نیمه اول سال مالی جاری، این کمپانی 90 میلیون دلار ضرر کرده است. کاهش 33 درصدی فروش تنها در ماه گذشته باعث شده تا ایسر به عنوان پنجمین سازنده بزرگ کامپیوتر های شخصی دیگر نتواند مانند گذشته به فعالیت های خود ادامه دهد. البته مدیر ایسر بسیار علامند است تا این کمپانی تایوانی، توسط یک هموطن خریداری شود تا اینکه بدست کمپانی های غربی همچون Dell بیفتد. زیرا او معتقد است آن ها تنها به پول می اندیشند و کمپانی ایسر با وضعیت فعلی شاید نتواند در همان ابتدا سوددهی لازم را داشته و آن ها را راضی نگه دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین