تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ اکنون به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان صنایع نیمه هادی بدل گشته. تا کنون نام اینتل با فاصله ای بسیار زیاد از رقبا در صدر جدول چنین محصولاتی می درخشید اما با توجه به درآمدهای حاصل شده در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ توسط اینتل و سامسونگ، می توان گفت که این فاصله اکنون به کمترین حد خود رسیده است.
سهم اینتل صرفا ۱.۶ درصد از سامسونگ بیشتر بوده. بر اساس گزارش موسسه آماری HIS iSuppli، شرکت کره ای قادر گشته تا در فصل دوم سال جاری درآمدی برابر با ۱۰.۳۶۶ میلیارد دلار را برای خود به ثبت برساند. در ادامه با ما همراه باشید.
شرکت سامسونگ با چنین درآمدی قادر شده تا ۱۲ درصد از بازار صنایع نیمه هادی جهان را در اختیار خود بگیرد و این در حالی است که اینتل، با درآمدی معادل ۱۱.۷۹۷ میلیارد دلارِ، ۱۳.۶ درصد از فروش جهانی را در دست دارد.
فصل دوم مالی سال ۲۰۱۵ اولین باری بود که سامسونگ قادر شد تا درآمدی بیش از ۱۰ میلیارد دلار از صنایع نیمه هادی خود (تولید چیپ های مختلف) به دست آورد.
در سال ۲۰۱۱ شکاف میان این دو شرکت ۶.۹ درصد بود که در سال ۲۰۱۲ به ۶ درصد رسید و در سال ۲۰۱۳ نیز به ۴.۳ درصد، در سال ۲۰۱۴ نیز به ۳.۴ درصد کاهش پیدا کرد.
در این میان کمپانی SK Hynix که باز هم در کره جنوبی واقع گشته و به تولید چیپ های موبایل می پردازد توانسته سهمی برابر با ۴.۹ درصد از این بازار را از آن خود کرده و درآمدی برابر با ۴.۲۹ میلیارد دلار را نیز به دست آورد. لازم به ذکر است که این شرکت که شاید نامش نیز چندان برایتان آشنا نباشد توانسته درآمد بالاتری از شرکت بزرگ کوالکام کسب نماید.
نیاز جهانی به صنایع نیمه هادی در سال های آینده بیش از پیش خواهد بود و این مسئله ارتباط چندانی نیز با محبوبیت موبایل ها نخواهد داشت؛ شرکت های مختلف تکنولوژیک اکنون در حال پرورش پلتفرم های خود برای اینترنت اشیا هستند و در آینده ای نزدیک نیاز بسیار بالایی برای چیپ های مختلف که در محصولات خانگی متفاوت به کار گرفته خواهند شد، وجود خواهد داشت. به نظر می رسد شاهد یک رقابت جذاب میان سامسونگ و اینتل در سال های نه چندان دور خواهیم بود، هر چند که در شرایط فعلی و برای توسعه چیپست های توسعه یافته برای دستگاه های همراه (به جز لپ تاپ ها) اینتل را می توان یک جا مانده ی تمام عیار دانست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین