تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

جک خوشگله به روی پرده نقره ای می آید!

جک خوشگله را شاید بتوان یکی از بهترین شخصیت های حاضر در سری بازی های Borderlands لقب داد. شخصیتی عجیب اما جالب که رنگ و بوی دیگری به داستان نه چندان خوش رنگ و لعاب این سری داده بود و بهانه ای جدی محسوب می شد برای پیگیری واقایع داستانی سری Borderlands. در این میان برای هواداران این شخصیت منفی کاریزماتیک، خبر های خوبی در راه است. این که دوست داران جک خوشگله شاید بتوانند به زودی او را بر روی پرده ی سینما نیز ببینند.
به تازگی ورایتی خبر از تولید فیلم سینمایی جدیدی داده که قرار است بر مبنای دنیای بازی Borderlands ساخته شود. فیلمی که مسئولیت ساخت آن را استودیوی مشهور Lionsgate بر عهده گرفته است و بر طبق قرار موجود، دو پدر و پسر نسبتاً موفق این روز های دنیای سینما یعنی اوی و اری آراد کار تولید آن را در قامت تهیه کنندگان فیلم انجام خواهند داد. در واقع این دو تن پیش از این نیز پروژه های نام آشنایی نظیر مردان اکس ، گوست رایدر ، مرد عنکبوتی ، پانیشر و مرد آهنی را به سر انجام رسانده بودند که اکثر آن ها را می توان در بحث فروش و فتح گیشه آثار موفقی به شمار آورد. از آن جا که تمامی آثار فوق آثاری اکشن و پر زد و خورد به شمار می روند، خانواده ی آراد را شاید بتوان بهترین گزینه برای تولید فیلم Borderlands قلمداد کرد. چرا که سری Borderlands نیز در کل مجموعه ای اکشن و پر هیجان محسوب می شود. داستان سری بازی های Borderlands (البته دو شماره ی اصلی سری) در سیاره ای دور دست به نام پاندورا به وقوع می پیوندد. مکانی بی نهایت وحشی و فوق العاده بی آب و علف که به محفلی پر زد و خورد و کاملاً بی رحم برای جستجو گران گنج و جایزه بگیران خشن تبدیل شده است. در واقع دنیای سری Borderlands شباهت فراوانی به دنیای مجموعه فیلم های Mad Max دارد و شاید مقبولیت آخرین نسخه از سری فیلم های Mad Max یعنی جاده ی درنده خو در گیشه و در بین منتقدان موجب شده باشد تا اعضای Lionsgate هم بخواهند همانند همتایانشان در کمپانی برادران وارنر، شانس خود را با اثری نسبتاً مشابه بیازمایند. با این حال برای آشنایان با زیر و بم سری بازی های Borderlands شاید اکنون این پرسش مطرح باشد که سازندگان این فیلم سینمایی چگونه می خواهند از دل داستان های نه چندان پر کشش این سری بازی (البته داستان Borderlands 2 بسیار بهتر از نسخه ی نخست بود) فیلم نامه ای جذاب و پر کشش بیرون بیاورند. در پاسخ این پرسش باید گفت که احتمالاً مبنای نوشتن فیلم نامه ی این فیلم جدید نه نسخه های اصلی سری Borderlands بلکه دنیای بازی Tales from the Borderlands خواهد بود. بازی اپیزودیک و داستان محوری که در ماه های اخیر توسط شرکت تل تیل از روی دنیای Borderlands ساخته شده و داستان قدرتمند و شخصیت های محکم آن می توانند ماده ی اولیه ی بسیار خوبی برای ساخت یک فیلم سینمایی باشند. سند این ماجرا هم سرمایه گذاری تازه ای است که شرک Lionsgate بر روی شرکت تل تیل انجام داده است و این دو شرکت از ابتدای سال جاری میلادی همکاری های دو جانبه ای را برای ساخت بازی و فیلم از روی آثار یکدیگر آغاز کرده اند. حتی برای بهینه سازی روند این اقتباس های دو جانبه، رییس اصلی Lionsgate یعنی آقای جان فلثیمر طی این همکاری و به عنوان ناظر و مشاور، به جمع کارگردانان شرکت تل تیل پیوسته است. به هر حال اگر داستان فیلم جدید Borderlands از روی ساخته های شرکت تل تیل اقتباس شود می توان به موفقیت این فیلم امید بیشتری داشت. اگر چه تا کنون اکثر فیلم - بازی ها (بازی های کامپیوتری ساخته شده از روی فیلم های سینمایی یا بالعکس) سرنوشتی جز شکست نداشته اند، شاید اعضای تل تیل و لالینس گیت بتوانند به کمک یکدیگر این طلسم را بشکنند و در کل باید دید که آیا فیلم جدید Borderlands می تواند این قانون نانوشته را تغییر دهد یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین