تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به‌تازگی تایید شده است که اپل جهت بهبود EarPod آیفون‌های خود، یک ایده تازه در ذهن دارد. در روز پنج‌شنبه، یک پتنت جدید توسط Apple Insider کشف شد مبنی بر اینکه EarPodهای آینده بی‌سیم اپل با فناوری حذف نویز خود، به شما کمک خواهند کرد تا تماس‌های صوتی و یا آهنگ‌های خود را با وضوح بیشتری در محیط‌های شلوغ گوش دهید.

فناوری Bone-Conduction نیز به مخاطبین شما کمک می‌کند تا هنگامی‌که شما به کمک EarPod با آن‌ها صحبت می‌کنید، صدای‌تان را با کیفیت بهتری دریافت نمایند. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این فناوری از طریق یک شتاب‌سنج، تنها ارتعاشات تارهای صوتی را به مخاطبین شما منتقل خواهد کرد. این بدین معنی است که در هنگام برقرای تماس تلفنی به کمک  EarPod، مخاطبین تنها صدای شما را شنیده و صدای نویز محیط اطراف شما حذف می‌گردد. هم‌چنین این باعث خواهد شد تا دستیار صوتی آی‌او‌اس یعنی سیری، دستورات صوتی شما را با دقت بیشتری درک نماید. لازم به‌ذکر است که فعلا، حتی همهمه هوای اطراف شما نیز در درک صدای شما توسط سیری تاثیر می‌گذارد!
علاوه بر این، فناوری حذف نویز باعث خواهد شد تا شما صدای اطرافیان‌تان را با وضوح بیشتری به‌وسیله حذف نویزهای خارجی، دریافت کنید. البته چندان خوش‌حال نباشید؛ اپل، چندین پتنت مختلف را هرسال به‌ثبت می‌رساند و بسیاری از آن‌ها هرگز در محصولات این کمپانی استفاده نشده‌اند.
واضح است که اگر کمپانی اپل، EarPodهایی را با این فناوری به مرحله طراحی و توسعه برساند، به دلیل هزینه‌ نسبتا زیاد این تکنولوژی‌ها، ناچار می‌شود تا آن‌ها را به‌صورت جداگانه در فروشگاه اپ‌استور برای فروش قرار دهد؛ همانند کاری پیش‌تر انجام داده بود!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین