تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پنج قابلیت برای یک سانتی متر مربع از فبلت هواوی Mate S (میت اس)

به حساب امروز، چهار روز دیگر تا دوم سپتامبر و مراسم رونمایی هواوی از فبلت تازه اش مانده و از قرار هواوی رویداد پیش رو را خیلی جدی گرفته است. مدیر عامل هواوی honcho Richard Yu در صفحه خود در سایت Weibo (سرویس چینی شبیه به توییتر) پستی را منتشر نموده که در رابطه با قابلیت های تازه فبلت Mate S (یا Mate 7S) برای اسکنر اثر انگشت می باشد. به نظر می رسد این پست نخستین مورد از مجموعه ای پنجگانه تا پیش از رونمایی رسمی باشد.
پست منتشر شده تصویری است که در تیتر مطلب می بینید و به پنج قابلیت مختلف برای اسکنر اثر انگشت اشاره دارد که در یک سانتی متر مربع این سخت افزار جمع شده است. اشاره ای به قابلیت ها نشده، اما موارد احتمالی آن را می توان حدس زد. نخستین آن طبیعتا گشایش قفل دستگاه بوده و دیگری به مانند Mate 7 فعال کردن دوربین اصلی برای ثبت سریع عکس هاست. همچنین تپ های مختلف بر آن شاید اپلیکشن های گوناگون را گشوده و از طرفی امکان پرداخت از طریق سیستم بانکی را ممکن سازد. یک موردی که در تصویر جلب نظر می کند،حضور 5 انگشت حول اسکنر است که در واقع دو انگشت مختلف و تکثیر شده می باشد. یکی از این انگشت ها ظاهرا به فردی مسن تعلق دارد و می توان احتمال داد اسکنر اثر انگشت امکاناتی را برای آسودگی کاربری افراد مسن فراهم می کند. منتظریم ببینیم در روزهای آینده چه پست هایی در حساب کاربری جناب مدیر عامل منتشر می شود!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین