تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  وقتی وارد بیمارستانی می شوید، احتمالا افرادی را می بینید که به آن ها چندین سیم متصل شده، مخصوصا در ICU ها. گروهی از محققین کره ای به این نتیجه رسیده اند که راه بهتری برای انتقال داده ها به بدن وجود دارد، آن هم بدون اینکه لازم باشد چندین سیم به بدن متصل نمود.
پژوهشگران دانشگاه ملی پوکیونگ در بوزان می گویند نور راه حلی دیگر است. تکنولوژی LiFi یا ارتباطات نوری می تواند در برخی ابزارها و ماشین های پیشرفته پزشکی جایگزین شود تا نقش سیم های طویل از بین رود. برای مثال، سیگنال هایی از دستگاه EEG به سوی سر بیمار تابانده می شود و دیگر لازم نیست به صورت اتصال سیمی این پروسه طی شود.
در طول تست، کره ای ها به این نتیجه رسیدند که سیگنال های EEG ضعیف هستند و زمانی که با نورهای قرمز، سبز و آبی منتشر می شوند، سریعا منحرف شده و به مقصد نمی رسند. اما با قرار دادن فیلترهای مخصوص می توان جلوی پخش شدن آن ها را گرفت.
در همین حین، تیم دیگری از دانشگاه پوکیونگ موفق شدند تا سیگنال های ECG را به وسیله LiFi منتقل کنند. تاکنون دو بیمارستان مجهز به این تکنولوژی شده اند و امید می رود در آینده، تولیدکنندگان قطعات و دستگاه های پزشکی، از چنین دستاوردی بهره برند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین