تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 حتما تاکنون انواع قاب های عجیب و غریب آیفون را دیده اید، از نمونه های ضد آب گرفته تا مدل دیگری که با جذب امواج سرگردان تلفن هوشمند شما را شارژ می کند.
اما امکان ندارد تاکنون قاب آیفونی را دیده باشید که همزمان بتوانید به عنوان عینک هم از آن استفاده کنید؛ ایده ای به نام Lenzcase که برای جذب سرمایه ۲۸ هزار دلاری روی سایت کیک استارتر ارائه شده است.
ابن قاب باریک و ظریف در چهار مدل مجهز به لنزهایی با شماره های ۲، ۲.۵، ۳ و ۳.۵ طراحی شده و عملکرد آن نیز به این شکل است که برای استفاده به شکل عینک، تنها باید فشار کوچکی به لنز وارد کنید تا به سادگی از قاب خارج گردد.

سازندگان این محصول اعتقاد دارند همین که کاربران تلفن هوشمند خود را همیشه به همراه دارند کافی است و با وجود Lenzcase دیگر احتیاجی نیست تا دائم مراقب جعبه عینک خود نیز باشید.
البته باید توجه داشت به دلیل نداشتن دسته، تنها برای بازه های کوتاه می توان روی این عینک حساب کرد و به نظر نمی رسد به طور مثال بشود برای خواندن یک رمان چند جلدی از آن استفاده کرد.

هرچند این ایده در حال حاضر تنها برای آیفون ۶ ارائه شده، اما در صورت عملی شدن و استقبال از آن، کاربران تلفن های هوشمندی مثل گلکسی اس ۶ و آیفون ۶ پلاس می توانند امیدوار باشند نسخه متناسب با موبایل آنها هم در آینده توسط سازنده طراحی شده و به تولید برسد.
گفتنیست کاربرانی که در روند جذب سرمایه مشارکت کنند می توانند قاب Lenzcase را با قیمت ۲۸ دلار پیش خرید کرده و آن را در ماه دسامبر یا آذر ماه دریافت نمایند، اما پس از آن محصول نهایی (در صورت به تولید رسیدن) با قیمت ۷۹ دلار روانه بازار خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین