تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

              نوکیا لومیا 530
اگر در حال حاضر گوشی با سیستم‌عامل ویندوز ۸.۱ و حافظه ذخیره‌سازی کمتر از ۸ گیگابایت دارید، متاسفانه مایکروسافت خبر بدی برای شما دارد. به نظر می‌رسد گوشی‌های ویندوزفونی با حافظه ۴ گیگابایتی بروزرسانی ویندوز ۱۰ را دریافت نخواهند کرد.
به نظر می‌رسد مایکروسافت برای گوشی‌های ویندوزی با حافظه‌ی کمتر از ۸ گیگابایت، بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل را ارائه نخواهد کرد. این موضوع را وبسایت آلمانی زبان ویندوز ۱۰ موبایل به طور واضح بیان کرده است که گوشی‌های ویندوزی با ظرفیت حافظه‌ی کمتر از ۸ گیگابایت، سیستم‌عامل جدید ردموندی‌ها را دریافت نخواهند کرد؛ اما نکته‌ی جالب ذکر نشدن این نکته در وبسایت‌های به زبان دیگر این شرکت است.
هر چند به نوعی می‌شد این اتفاق را پیش‌بینی کرد؛ چرا که گوشی‌های ویندوزی با ظرفیت حافظه‌ی کمتر از ۸ گیگابایت در حال حاضر از طرح پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ نیز خارج شده‌اند و حالا به نظر می‌رسد این محدودیت برای نسخه‌ی رسمی نیز وجود خواهد داشت. البته مایکروسافت بیانیه‌ی رسمی در این مورد منتشر نکرده است، اما احتمال عرضه‌ی ویندوز ۱۰ برای گوشی‌های دارای حافظه‌ی ۴ گیگابایتی بسیار کم به نظر می‌رسد.
اما نکته‌ی امیدوار کننده این است که گوشی‌های دارای سیستم‌عامل ویندوز ۸.۱ با حافظه‌ی داخلی ۴ گیگابایتی معدود هستند. نوکیا لومیا ۵۳۰، وان تاچ Pixi 3 آلکاتل، اچ‌تی‌سی 8S از جمله‌ی این دستگاه‌ها هستند که البته درصد بسیار کمی از ویندوزفون‌ها را تشکیل می‌دهند؛ اما با این وجود این خبر برای دارندگان گوشی‌های مذکور خوشایند نخواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین