تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استودیوی کانادایی Clapfoot با وجود اینکه بازیساز چندان فعالی نیست، با یکی دو مورد از بازی هایش توانسته تا موفقیتی در سطح جهانی را تجربه کند.
Tank Hero: Laser Wars با بیش از ده میلیون دانلود در اپ استور و گوگل پلی، بی شک موفق ترین بازی این استودیوست. عرضه این عنوان اکشن جذاب برای ویندوزفون بهانه ای شد تا به معرفی آن به شما بپردازیم.
در Tank Hero کنترل یک تانک از زاویه بالا به دستتان سپرده شده و هدف در هر مرحله، تار و مار کردن تمام تانک هایی است که در گوشه و کنار نقشه جولان می دهند.
بازی سه دنیای مختلف و در هر دنیا، ده ها مرحله دارد که هر چه در آنها پیشروی می کنید دشمنان زیادتر شده و هم موانع کشنده تر می شوند. البته تانک شما چه از لحاظ اسلحه و چه قدرت بدنه قابل ارتقاست، بنابراین تانک های رقیب و موانع مختلف مشکل چندان بزرگی برایتان نیستند.

Tank Hero را می توانید به صورت تک نفره بازی کنید، اما برای هر چه بیشتر لذت بردن از بازی حالت دو نفره هم در آن گنجانده شده. در مود دو نفره صفحه به دو نیم تقسیم می شود تا بتوانید با دوستتان در یک نقشه پر پیچ و خم یک مبارزه رو در رو و هیجان انگیز را تجربه کنید.

توصیه می کنیم در حالت دو نفره حتما از یک تبلت یا اسمارت فون های صفحه بزرگ برای اجرای بازی استفاده کنید تا برای کنترل تانک ها دست هایتان به هم گره نخورد!
Tank Hero: Laser Wars برای هر سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوزفون عرضه شده که می توانید نسخه اندرویدی آن را به رایگان و نسخه های iOS و ویندوزفون را به ترتیب با پرداخت هزینه ۹۹ سنت و ۱٫۹۹ دلار تجربه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین