تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سازندگان بازی Angry Birds یک بار دیگر دست به اخراج کارکنان خود زدند. Rovio Games امروز از اخراج ۲۶۰ نفر دیگر از کارکنان خود خبر داد. قرار است این شرکت فنلاندی دوباره به سوددهی بازگردد و پرداخت حقوق کمتر می تواند موثر باشد.
پکا رنتالا مدیرعامل Rovio می گوید ما قصد داشتیم که فرصت های تجاری جدیدی را اکتشاف کنیم اما کارهای بسیاری پیش پای شرکت قرار گرفتند که لزومی به انجام آن ها دیگر دیده نمی شود.
در حال حاضر، Rovio شرایط چندان خوبی ندارد و سهام آن مرتبا بالا و پایین می رود. هنوز مشخص نیست که انگری بردز ۲ تا چه حد توانسته به اوضاع شان کمک کند اما دست کم می دانیم که دومین نسخه از انگری بردز بیش از ۳۰ میلیون بار دانلود شده.
این اولین بار نیست که Rovio دست به اخراج کارمندان خود می زند و مشخص هم نیست تا چه زمانی این اتفاق ادامه خواهد یافت. گفته می شود کارمندان اخراج شده از تمامی بخش ها بوده اند به جز گروهی که در حال ساخت فیلم انگری بردز هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین