تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چند سال پیش بود که کمپانی گوگل سر و صدایی زیادی به پا کرد و یک محصول پوشیدنی با نام گوگل گلس را معرفی نمود. این محصول در زمان خود عجیب‌ترین و جالب‌ترین وسیله تولید شده بود و توانست اغلب افراد را شیفته خود نماید.

با وجود اینکه گوگل گلس یک محصول خارق العاده بود اما با مرور زمان محبوبیتش در میان افراد کاهش یافت و توجه کمتری به آن شد و حال گوگل اعلام کرده است که مرحله آزمایشی گوگل گلس به پایان رسیده است.
باید قبول کنیم که گوگل گلس یک وسیله شیک و به‌روز است اما به دلیل برخی محدودیت‌ها (نظیر فروش و…) نتوانست بازار بزرگی را ازآن خود کند و گوگل نیز خبر از پایان دوره آزمایشی آن داده است و به احتمال زیاد می‌بایست منتظر ابزار پوشیدنی جدیدی از سوی گوگل باشیم.
سال گذشته گوگل کمپانی nest را با قیمت 3 میلیارد دلار خریداری کرد و اکنون مدیر عامل آن وظیفه سرپرستی تیم گوگل گلس را برعهده گرفته است. این شخص یکی از افرادی است که می‌تواند گوگل گلس را به بلوغ و پختگی برساند و تصمیم دارد بعد از بررسی دیدگاه‌های کاربران نسل بعدی گوگل گلس را تولید نماید. حال به‌نظر شما چه انتظاراتی باید از نسل بعدی گوگل گلس داشته باشیم

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین