تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

       اسپم‌ها
یکی از بزرگ‌ترین ارسال کنندگان اسپم فضای مجازی ملقب به پادشاه اسپم‌ها پس از ارسال بیش از ۲۷ میلیون پیام ناخواسته به کاربران، محکوم به گذراندن سه سال در زندان شد.
ارسال کننده‌ی مشهور پیام‌های اسپم که به نام‌های پادشاه اسپم‌ها و Spamford Wallace نیز شناخته می‌شد پس از ارسال بیش از ۲۷ میلیون پیام اسپم، محکوم به زندان شد. او اعتراف کرده است که به صورت غیرقانونی در زمان فعالیت خود بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۰۹ به بیش از ۵۰۰ هزار حساب کاربری، به صورت غیرقانونی دسترسی داشته است.
البته این فرد بسیار پیش از مرسوم شدن اینترنت و در سال ۱۹۹۱ میلادی نیز محکوم به ارسال فاکس‌های نامرتبط شده بود. همچنین در گذشته از او برای ارسال ایمیل‌های اسپم، باز شدن پاپ آپ‌ها و اسپم‌های جاسوسی نیز شکایت شده است.
تا به حال والاس ۴ میلیون دلار جریمه شده و فیسبوک نیز برای جبران خسارات وارد شده، باید ۷۱۱ میلیون دلار دریافت کند که البته به دلیل ورشکستگی این فرد هیچ یک از خسارات از طرف وی پرداخت نشده‌اند.
پس از دو سال برگزاری دادگاه و تحقیقات گسترده‌ی FBI، هیئت ژوری والاس را به دلیل ارسال ایمیل‌های مجرمانه، وارد آوردن صدمه به کامپیوترها و ارسال محتوای مجرمانه محکوم کرد. او حالا باید سه سال را در زندان گذرانده و ۲۵۰ هزار دلار جریمه‌ی دیگر نیز پرداخت کند.
کاربران امیدوار هستند با اجرای چنین احکامی، شاهد از بین رفتن اسپم‌ها باشیم اما تجربه نشان داده که پادشاهان اسپم همواره وجود دارند و خواهند داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین