تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با عرضه هرچه بیشتر محصولات متنوع برای ضبط و پخش محتوای ۴K این رزولوشن در حال گسترش است و هر روز کاربران بیشتری می توانند از آن بهره مند گردند. این اما تنها کاربران نیستند که باید تجهزات خود را جایگزین کنند، بلکه رسانه های ریز و درشت هم در زمره دیگر مشتریانی قرار می گیرند که لازم است تجهیزات مورد استفاده خود را بروزرسانی نمایند.
در این میان کنون یکی از سازندگانی است که برای سیر کردن این عطش بازار، در حال آماده سازی یک لنز زوم قابل حمل جدید برای دوربین های فیلمبرداری با رزورولشن ۴K است.
این شرکت ژاپنی در تلاش است لنزی تولید کند که هم به اندازه نمونه های فعلی قابلیت حمل داشته باشد و هم کیفیتی عرضه کند که برای نسل آینده محصولات صوتی تصویری قابل استفاده باشد.
هرچند برای این لنز هنوز نامی برگزیده نشده، اما می دانیم که برای دوربین های ۴K با سنسور ۲/۳ اینچی کاربرد خواهد داشت و به دلیل کوچک و سبک بودن امکان استفاده از آن در فضاهای داخلی، خارجی، رویدادهای ورزشی، اتفاقات خبری و تبلیغات تلویزیونی فراهم است و می تواند تمام نیازهای رسانه های تصویری را پوشش دهد.
این البته اولین تلاش کنون برای ساخت لنز ۴K به شمار نمی رود و این شرکت چند ماه پیش هم از برنامه خود برای توسعه یک لنز دیگر ۴K از نوع field zoom پرده برداشته بود.
هرچند این لنز هم برای دوربین هایی با سنسور ۲/۳ اینچی کاربرد خواهد داشت، اما تمرکز سازنده در تولید آن روی مواردی مثل قدرت زوم بالا و عمق میدان گسترده بوده است.
گفتنیست در سال جاری میلادی شاهد عرضه این لنز به بازار خواهیم بود اما لنز قابل حمل کنون قرار است برای اولین بار همین هفته در نمایشگاه بین المللی صنایع مربوط به رادیو، تلویزیون و فیلمسازی به نمایش گذاشته شده و در نیمه اول سال ۲۰۱۶ نیز به بازار عرضه شود.
با ورود هرچه بیشتر سازندگان و ایجاد تنوع هرچه بیشتر در حوزه محصولات ۴K انتظار می رود روند جایگزینی این رزولوشن با نمونه های فعلی سرعت گرفته و در آینده نزدیک استفاده از آن برای عموم امکان پذیر گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین