تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در سال ۲۰۱۳ سرویس آزمایشی جدیدی راه اندازی کرده بود که توسعه دهندگان با استفاده از آن می توانستند داده های خود را برای بارگذاری روی فضای ابری، به شکل آفلاین برای این شرکت ارسال نمایند.
شرکت ساکن مانتین ویو از امروز ضمن اعلام گسترش فعالیت این سرویس، اعلام کرده نام Offline Media Import/Export را برای آن برگزیده است.
توسعه دهندگان در دوره آزمایشی این طرح می توانستند اطلاعات خود را روی هارد دیسک برای استفاده از این طرح ارسال کنند و حالا با گسترش دامنه فعالیت ها، امکان ارسال اطلاعات روی حافظه های فلش و حتی tape هم فراهم شده است.
اما آیا واقعا کاربری وجود دارد که تمایل داشته باشد داده های شخصی خود را برای گوگل، آن هم نه خود گوگل بلکه شرکت های سوم شخص شریک در اجرای این طرح ارسال کند تا آنها نسبت به بارگذاری اطلاعات اقدام نمایند؟
گوگل در پاسخ این سوال می گوید آپلود کردن ۱ ترابایت داده با یک اتصال اینترنت مرسوم برای بیشتر کسب و کارها حدود ۱۰۰ روز زمان خواهد برد و حتی اگر سریع ترین خط اینترنت را هم تهیه کرده باشید باز هم آپلود داده های بسیار حجیم سریع تر از ارسال پستی آنها نخواهد بود.
شرکت ساکن مانتین ویو در دوره آزمایشی این طرح بابت آپلود کردن هر هارد دیسک بدون توجه به ظرفیت آن مبلغ ۸۰ دلار را دریافت می کرد، اما اضافه شدن گزینه هایی مثل حافظه فلش مشخص نیست که آیا در هزینه سرویس هم تغییری ایجاد خواهد شد یا خیر.
یک نکته مبهم دیگر طرح هم به وجود گزینه Export در نام سرویس باز می گردد که هنوز توضیحی در مورد نحوه انجام آن ارائه نشده است.
پیش از این هم شرکت هایی مثل آمازون و مایکروسافت خدمات مشابهی را با نام های Amazon Import/Export و Azure Import/Export ارائه می کردند و برای مثال آمازون هزینه ای برابر با ۸۰ دلار بابت بارگذاری هر دستگاه حافظه و ۲.۴۹ دلار را نیز بابت هر ساعت فرایند بارگذاری از کاربر دریافت می نماید.
در پایان گفتنیست شرکت Iron Mountain در حال حاضر به شکل پیمانکار اجرای این طرح در آمریکای شمالی را به عهده دارد، اما انتظار می رود به زودی شاهد گسترش دامنه های جغرافیایی اجرای این طرح در کشور های دیگر جهان نیز باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین