تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کپی/پیست کردن متن در سیستم عامل اندروید، ابدا کار سختی نیست. یک ثانیه اشاره روی متن کافیست تا آیکن های این کار به روی صفحه بیایند و بتوانید نوشته مورد نظرتان را برای پیست کردن به کلیپ بورد بفرستید.
اما آیا می توان در اندروید،‌ چندین نوشته را پشت سر هم در کلیپ بورد ذخیره کرد؟ به طور پیش فرض خیر. اما اپلیکیشن هایی هستند که از پس این کار بر می آیند.
Copy Bubble ابزارک شناوری است که می تواند به طور نامحدود نوشته ها را در خود ذخیره کند تا برای دسترسی به آنها نیازی به کپی/پیست های مکرر نداشته باشید.
پس از نصب Copy Bubble، آیکن دایره ای آن روی صفحه شناور می شود. از آن به بعد، هر نوشته ای که کپی کنید به کلیپ بورد آن منتقل خواهد شد و برای این کار هم هیچ محدودیتی ندارید.

با داشتن این کلیپ بورد همیشه در دسترس و نامحدود، می توانید به کلیه نوشته هایی که برایتان اهمیت دارند از آیکن شناورش دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه Copy Bubble در پیست کردن هم عالیست و با آن قادرید تا هر تعداد متن کپی شده را به طور یکجا در نقطه ای دیگر پیست کنید.
همچنین در کلیپ بورد Copy Bubble می توانید متن های ذخیره شده را ویرایش نمایید. ضمنا آیکن شناور این اپ از لحاظ اندازه و شفافیت، قابل شخصی سازی است و حتی می توان در مواقعی که به آن نیازی نیست در پس زمینه پنهانش کرد.
اگر روزانه به دفعات با کپی/پیست کردن نوشته ها سر و کار دارید، بد نیست که برای صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان به محتوای کلیپ بورد Copy Bubble را در گجت اندرویدی خود داشته باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین