تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما موبایل A9 اچ تی سی را که روز گذشته خبری را در مورد آن منتشر کردیم به یاد دارید؛ اخیرا تصویری از این تلفن هوشمند منتشر گردیده که نشان می دهد از نظر طراحی شباهت زیادی به آیفون ۶ اپل دارد.
تصویری که در ادامه می بینید در سایت اجتماعی چین به نام Weibo منتشر گردیده و منبع آن مدعی شده که این دستگاه همان A9 اچ تی است که به زودی معرفی می گردد.
در کنار تصویر این تلفن هوشمند می توانید آیفون اپل را مشاهده نمایید که شباهتی عجیب به یکدیگر دارند و انتشار این عکس رندرهای قبلی منتشر شده از تلفن هوشمند آتی این کمپانی تایوانی را تایید می کند.
البته این را هم باید اضافه کنیم که در حال حاضر امکان تایید یا رد صحت این تصاویر وجود ندارد و شاید بهتر باشد نظر شما را در این رابطه بدانید. آیا این تصاویر واقعی هستند؟ و اگر اینطور است علت چنین اقدامی از سوی اچ تی سی چیست؟

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین