تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دورانی را می گذرانیم که اگر بخواهیم بگوییم تنها یک چیز بدون پیشرفت مانده، آن هم باتری تلفن های همراه است. نمایشگرها روز به روز بهتر می شوند، پردازنده ها توان بالاتری پیدا می کنند و طراحان، ظریف ترین و زیباترین محصولات را زنده می کنند اما باتری ها همچنان با سرعتی لاکپشتی پیشرفت دارند.
به همین علت چندین فاکتور در خرید تلفن همراه اهمیت دارد. میزان شارژی که یک تلفن نگه می دارد، مدت زمانی که طول می کشد تا آن مقدار مصرف شود و در آخر، مدت زمانی که طول می کشد تا همان تلفن دوباره کاملا شارژ شود.
اخیرا، وبسایت Tom’s Guide با انجام آزمایشی کامل روی تلفن های همراه امروزی، مورد آخر را بررسی نموده تا ببیند چه تلفن هایی در شارژ شدن بیشترین سرعت را دارند. مجموعا، Zenfone 2 از Asus می تواند در ۱۵ دقیقه، ۳۲ درصد شارژ شود اما گلکسی اس ۶ سامسونگ اگرچه به طور کلی سرعت شارژ بیشتری دارد اما برای ۱۰۰ درصد شدن، نیاز به ۸۲ دقیقه زمان است.
تکنولوژی مورد استفاده در تلفن اهمیت بسیاری دارد اما سایز باتری هم مورد بعدی است. گلکسی اس ۶ به خاطر باتری ۲۵۵۰ میلی آمپری خود، تقریبا برنده میدان است، چرا که Zenfone یا G4 با باتری های بیش از ۳ هزار میلی آمپری خود، فضای بیشتری را هم در اختیار قرار می دهند. اگر اس ۶ داشته باشید، احتمالا اولین نفری خواهید بود که تلفن تان را از شارژ خارج می کنید و البته احتمالا اولین نفری هم خواهید بود که دوباره آن را به برق متصل می نمایید.
نداشتن تکنولوژی شارژ سریع دردسرهایی برای کاربران آیفون ۶ و حتی وان پلاس ۲ در بر دارد. نسبت به تلفن های دیگر، ۷۳ دقیقه بیشتر طول می کشد تا تمام مخزن تلفن تان دوباره پر شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین