تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیشتر از فاش شدن پیش از موعد نسخه بتای اپلیکیشن کورتانا برای اندروید خبر داده بودیم و حالا مایکروسافت سرانجام این نسخه بتای رسمی این نرم افزار را برای علاقه مندان روی فروشگاه نرم افزاری گوگل قرار داده است.
نسخه ای که ماه گذشته فاش شد توسط مایکروسافت برای تست به تعداد معدودی از افراد ارائه شده بود و سازنده از آن زمان تا کنون در حال ایجاد بهبود و افزایش قابلیت های اپلیکیشن دستیار صوتی خود است.
برخلاف نسخه های ویندوزی، در این پلتفرم امکان فعال کردن کورتانا با دستور صوتی «Hey Cortana» وجود ندارد و دلیل آن نیز تنوع بی شمار در ابزارهای اندرویدی و تنظیمات گوناگون هرکدام است که امکان همیشه گوش به زنگ بودن برای دریافت فرامین صوتی برای دستیار صوتی مایکروسافت وجود ندارد.
از همین رو یکی از مهمترین قابلیت های تازه امکان جایگزین کردن سرویس Google Now با کورتانا به شمار می رود که کاربران می توانند با نگه داشتن دکمه Home آن را انجام دهند و مشکل عدم امکان استفاده از دستور «هی کورتانا» را تا حد زیادی با کمک آن حل نمایند.
دفترچه یادداشت یا notebook هم بخش مهم دیگری است که همانند پلتفرم ویندوز در نسخه اندرویدی وجود دارد و کاربر با استفاده از آن می تواند بر اطلاعات شخصی خود که توسط این دستیار صوتی ذخیره شده نظارت داشته باشد.
از دیگر قابلیت های این نسخه نیز می توان به موارد معمول از جمله مدیریت قرارملاقات ها و رویداد ها، یافتن رستوران و کافه های نزدیک، مطالعه اخبار، نتیجه مسابقات ورزشی، پیشبینی آب و هوا و غیره اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین