تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بزرگان دنیای تورنت در حال محدود کردن دسترسی کاربران ویندوز ۱۰ هستند

هفته گذشته خبر دادیم که مایکروسافت در توافقنامه EULA خود با کاربران تغییراتی را ایجاد کرده و عنوان نموده که حق بررسی بازی های کرک شده موجود در ویندوز ۱۰ را برای خودش قائل شده است. اندکی بعد گفته شد که این شرکت همچنین می تواند نرم افزارهای جعلی را نیز شناسایی کرده و در صورت لزوم، کارکرد آنها را متوقف کند.
حال یکی از ترکر(tracker)های تورنت به نام iTS، دسترسی کاربران ویندوز ۱۰ را به پایگاه خود محدود نموده و در واقع این افراد را بلاک کرده است.
در توافقنامه مایکروسافت با کاربران این بخش اضافه شده است: «گاهی برای استفاده از یک سرویس، به بروز رسانی آن نیاز دارید. ما هم شاید به شکل اتوماتیک بروز رسانی نرم افزارهای شما را مورد بررسی قرار داده و نسخه های جدیدتر را برایتان دانلود کنیم. در این دانلود ها، گاهی بروز رسانی ها وجود خواهند داشت و گاهی نیز دسترسی افرادی که از نسخه های تقلبی و کپی شده و یا سخت افزارهای غیر مجاز استفاده می کنند، سلب خواهد شد.»
iTS اکنون نگران است که دامنه این تغییرات از کاربران فراتر رفته و مشکلاتی را برای سرویس اش به وجود آورند. این سرویس دهنده تورنت معتقد است که مایکروسافت این داده ها در خصوص استفاده غیر قانونی کاربران از برخی عنوان های گیمینگ یا نرم افزاری را با شرکای شخص ثالث خود نظیر MarkMonitor تقسیم خواهد کرد و مارک مانیتور نیز احتمالا در نهایت به سراغ منبع اصلی خواهد رفت. منابعی که کاربران از طریق آن به تبادل فایل های تورنت می پردازند.
اکنون گزارش شده که برخی دیگر از ترکرهای تورنت نظیر BB یا FSC نیز عنوان کرده اند که احتمالا رویه ای مشابه در مورد کاربران ویندوز ۱۰ را در پیش خواهند گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین