تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اکنون اهالی دنیای تکنولوژی به خوبی اطلاع دارند که «نوکیا» تمایل ویژه ای برای بازگشت به توسعه تلفن های هوشمند دارد. بر اساس مفاد قرارداد این شرکت با مایکروسافت، نوکیا اجازه دارد از سال ۲۰۱۶ به طراحی تلفن های همراه بپردازد و آنها را با برند خود به دست کاربران برساند؛ البته موبایل هایی که با تولیدات مایکروسافت رقابتی نداشته باشند.
نوکیا البته در گذشته عنوان کرده بود که قصد ورود دوباره به صنعت ساخت تلفن های همراه را ندارد اما در تیر ماه شاهد خبری بودیم که در آن عنوان شده بود این شرکت به شکل رسمی در پی یافتن یک همکار برای توسعه فیزیکی تلفن های هوشمندی است که آنها را طراحی خواهد کرد.
در حال حاضر اما برخی دیگر از گزارشات منتشر شده از کره جنوبی حکایت از آن دارند که برند فنلاندی تمایل دارد در بازار میان رده ها خودی نشان دهد و بیشتر به رقیبی برای شرکتی همچون LG بدل گردد. این در حالیست که نوکیا در ادامه ظهورش، تلاش خواهد کرد تا بر روی بازار سامسونگ نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.
پیر فراگو، یکی از تحلیلگران موسسه تحقیقاتی برنشتاین باور دارد که نوکیا در ابتدای کار خود، بر بازار موبایل های اقتصادی و همچنین میان رده تمرکز خواهد کرد. شرکت فنلاندی احتمالا در میانه سال آینده میلادی می تواند موبایل های خود را آماده کند و این تحلیلگر باور دارد پس از بازگشت به کارزار توسعه تلفن های هوشمند، نوکیا در نظر خواهد داشت تا پلتفرم اختصاصی خود را برای اسمارت فون هایش توسعه دهد. چنین اتفاقی به احتمال زیاد در آینده دور رخ خواهد داد و موبایل های اولیه نوکیا نیز از پلتفرم محبوب اندروید بهره می گیرند.
پیش از ظهور iOS و اندروید، شرکت فنلاندی پلتفرم Symbian را توسعه می داد که در آن زمان، طیف بسیار گسترده ای از موبایل ها توسط آن به بازار عرضه می شدند. در نتیجه می توان گفت که این شرکت، تجربه توسعه پلتفرم را داشته و اکنون نیز چنین تحلیلی، آنقدرها هم دور از ذهن به نظر نمی رسد.
در زمانه کنونی اما اندروید و سپس iOS بخش عمده ای از بازار را در دستان خود گرفته اند و در این میان حتی مایکروسافت با قدرت نرم افزاری ویژه اش هم نتوانسته حضور مناسبی با ویندوز فون در میان کاربران داشته باشد. با این همه می توان استنباط کرد که نوکیا چه با توسعه یک موبایل جدید که از پلتفرم اندروید بهره گیرد و چه با پایه ریزی پلتفرم اختصاصی خود، به سادگی نخواهد توانست کاربران را همانند سال های گذشته هیجان زده کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین