تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

خبر می رسد که مایکروسافت دور جدیدی از اخراج ها را آغاز خواهد کرد که بر اساس آن، ۲۳۰۰ کارمند فنلاندی که جز کارکنان نوکیا به شمار می روند، شغل خود را از دست خواهند داد.
اوج اخراج های مایکروسافت در سال گذشته رخ دادند؛ زمانی که بیش از ۱۸ هزار کارمند این شرکت در بخش های مختلف جهان کار خود را از دست دادند. مدتی پیش و در ماه ژوئن نیز ساتیا نادلا، مدیر عامل این غول نرم افزاری، برای کارکنان یادداشتی فرستاد و از آنها خواست که آمادگی لازم برای اتخاذ برخی تصمیمات مشکل در مایکروسافت را داشته باشند. دلیل این تصمیمات در مایکروسافت، عدم درآمدزایی بخش موبایل اعلام شده و در ماه جولای نیز عنوان شده بود که برخی از کارمندان این قسمت، شغلشان را از دست خواهند داد.
اکنون اما بر اساس گزارش روترز، سه مرکز توسعه محصول در کشور فنلاند باقی مانده که مایکروسافت تصمیم گرفته یکی از این مراکز را تعطیل کند؛ تصمیمی که  باعث بیکار شدن بیش از ۲۳۰۰ کارمند خواهد شد. این مرکز در شهر Salo قرار گرفته و مایکروسافت فعلا تصمیم دارد تا دو مرکز دیگر که در شهر های «تامپره» و «اسپو» قرار گرفته اند را حفظ کند.
تا کنون تلاش های مایکروسافت در زمینه علاقه مند سازی کاربران به پلتفرم ویندوز فون، نتیجه چندانی در بر نداشته و بر اساس آخرین آمارها، این پلتفرم اکنون سهمی حدود ۳ درصد را به شکل جهانی در دست دارد. همین موضوع باعث گشته تا شاهد اخراج های مکرر در میان کارمندان سابق نوکیا و همچنین کوچک سازی مراکز آن و البته زیان اعلام کردن کلی خرید برند نوکیا باشیم؛ زیانی که هزینه ای حدود ۷ میلیارد دلار روی دست مایکروسافت گذاشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین