تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آیا تا به حال فکر کرده اید که خلبانان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا چگونه هدایت جنگنده های گران قیمت آن را یاد می گیرند؛ پرنده هایی که توسعه شان بیش از یک تریلیون دلار آب می خورد و ساختنشان بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار هزینه می برد.
این کار با استفاده از یک سیستم شبیه سازی انجام می شود که در واقع هریک از خصوصیات جنگنده های F-35 را تقلید می کند.
خلبانانی که در این شبیه ساز می نشینند طوری رفتار می کنند که گویی در یک فضاپیما هستند و کلاهی که روی سر دارند هم شکلی شبیه به بیگانگان فضایی به آنها بخشیده.
دستگاه حقیقتا عملکرد جالبی دارد و خلبانان نیز برای استفاده از آن باید به پایگاه هوایی Luke مراجعه نمایند. اگر بخواهیم با عباراتی ساده این وسیله را تشبیه کنیم اینطور می توان گفت که تجربه سواری با آن چیزی مابین ترن های هوایی و بازی های ویدئویی شبیه ساز پروازی است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین