تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اتومبیل های خودران سعی دارند آینده ای بهتر و روشن تر را برای کاربران خود ترسیم کنند، با این همه، فورد چشمان خود را به گذشته دوخته است.
این کمپانی پتنت مربوط به یک ماشین خودران را به ثبت رسانده که می تواند پیکره بندی صندلی های خود را تغییر داده و آنها را به گونه ای مقابل به یکدیگر قرار دهد که فضایی شبیه به اتاق پذیرایی را ایجاد نماید.
در طرح های مربوط به این پتنت طیف گسترده ای از سبک ها برای قرارگیری صندلی ماشین ارائه گردیده که به لطف آنها، سرنشینان می توانند به اشکال مختلفی روی صندلی های خود بنشینند.

هدف نهایی از تولید ماشین های خودران این است که برای حرکت نیازی به مسافران نداشته باشند و به همین خاطر احتیاجی به وجود صندلی هایی که به سمت روبرو جهت گیری شده اند نخواهد بود. در این ماشین ها، سرنشینان صرفا مقصد را مشخص می کنند و خودرو وظیفه هدایت فرمان را بر عهده می گیرد.
ماشین های بدون راننده هنوز هم به شکلی فراگیر در خیابان های سراسر دنیا حضور ندارند با این همه، این ایده شاید به نیم قرن پیش باز می گردد. بسیاری از طرح های ارائه شده در دهه ۱۹۵۰ میلادی، خانواده هایی را به تصویر می کشند که در این ماشین ها روبروی یکدیگر نشسته اند و بازی های فکری را با همراهی هم انجام می دهند.

خودروی مفهومی و لوکس مرسدس بنز  F 015 که امسال در نمایشگاه CES معرفی گردید شباهت زیادی به اتومبیل مفهومی «اتاق پذیرایی» فورد دارد.
Dieter Zetsche مدیر عامل مرسدس در نطق CES خود اظهار داشت که «اوقات خوب در فضای خصوصی مهم ترین کالاهای لوکس آینده هستند».
از دیدگاه مهندسان و کارشناسان مرسدس بنز، اتومبیل های خودران همان حائل های لوکس و آرامش دهنده ای هستند که بین کار و منزل شما وجود دارند. اما فورد ظاهرا دیدگاهی متفاوت از این دارد؛ در هر صورت روشن است که این کمپانی چشمان خود را به دورانی دوخته که در آن راننده ها صرفا مسافران ماشین ها هستند.
البته باید یادآور شویم که به این زودی ها نمی توانیم نمونه اولیه این خودروی فورد را ببینیم و تحقق ایده ساخت ماشین های تماما خودکار قطعا به خاطر موانع متعدد تکنیکی و قانونی سال ها به طول می انجامد.
این را هم نباید فراموش کرد که حتی اگر ماشین آینده شما سطح بالایی از خود مختاری را داشته باشد، همچنان لازم است راننده پشت فرمان حضور داشته باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین