تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایسوس کمپانی شناخته شده و موفق آسیایی بدون شک یکی از بزرگترین تولید کنندگان لپ تاپ در جهان محسوب می شود. در کنار لپ تاپ ها و کامپیوترهای شخصی، برند تایوانی مذکور طی سال جاری از تلفن های هوشمند متعددی نیز پرده برداشته.
ذن فون ۲ در ماه ژانویه همین امسال رونمایی شد و در درون خودش ۴ گیگابایت حافظه ی رم را جای داده بود. اکثر اسمارت فون های کمپانی مورد بحث از چیپست های اینتل بهره می برند و در زمینه طراحی و کارایی نیز توانسته اند حواس قشر گسترده ای از کاربران را معطوف خود نمایند.
در کنار موفقیت ذن فون ها، تبلت های ایسوس هم برایش بسیار خوش یمن بوده اند و در بازارهایی خاص فروشی مطلوب را تجربه کرده اند. اما حالا و آنطور که از شواهد و ظواهر بر می آید به نظر می رسد تایوانی ها به موفقیت های کنونی قانع نیستند و می خواهند جایگاه بهتری را به دست آورند.
در همین راستا جری شن، مدیر عامل وقت ایسوس، از تلاش برای عرضه ۴۰ میلیون اسمارت فون به بازار در سال ۲۰۱۶ سخن گفته و اظهار داشته که باید طی همین سال در بین ۱۰ نام اصلی و برتر تولید موبایل جای گیرند.
آقای شن افزوده شرکت متبوعش بنا دارد در سال جاری و در دومین بازار ارزشمندی که در اختیار دارد، یعنی اندونزی، ۴ الی ۵ میلیون ذن فون بفروشد. ضمناً ایسوس توقع دارد در ۲۰۱۵ در هند، تایوان، برزیل و مالزی نیز یک میلیون ذن فون عرضه شده و توسط کاربران خریداری گردند.
همانطوری که از اظهارت مدیر عامل ایسوس برمی آید این شرکت بازارهای هدفش را با دقت و وسواس زیادی انتخاب نموده و به سراغ مواردی می رود که تقاضا و پتانسیل قابل توجهی دارند و لذا شاید دستیابی به هدف گذاری سال آینده برای شان چندان دشوار نباشد.
جا دارد به این نکته نیز اشاره کنیم که غول تکنولوژی ساکن تایوان در نیمه اول ۲۰۱۵ رقمی مابین ۴ الی ۵ میلیون ذن فون را راهی بازار کرده و حدس زده می شود در سه ماهه سوم همین سال نیز ۶ میلیون دیگر از این محصولات فروش روند. تحلیل گران بازار نیز برآیند می کنند تا پایان ۲۰۱۵ شاهد رسیدن فروش ذن فون ها به مرز ۲۱ میلیون دستگاه خواهیم بود.
اعداد و ارقام می گویند که ایسوس وضعیتش در عرصه ی اسمارت فون ها در شرایط متعادل و خوبی قرار دارد، اما این نام بلند آوازه ی تایوانی بدون شک در پی جایگاه بهتر و البته مناسب تری برای خودش خواهد بود و نباید فراموش کرد که دستیابی به هدف گذاری انجام شده در همین راستا چالش های زیادی را در پیشرو قرار می دهد و باید دید تایوانی ها می توانند در ۲۰۱۶ از چنین چالش هایی گذر کنند یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین