تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از محبوب ترین بخش های آیفون، همواره دوربین آن بوده است و اپل با معرفی هر نمونه جدید از این تلفن هوشمند، همواره تلاش کرده تا این بخش را به بهترین شکل بهینه کرده و طرفداران را نیز راضی نگه دارد. در این میان نباید تبلیغات مکرر اپل در مورد دوربین آیفون را نیز از یاد برد.
در چند نمونه اخیر، شاهد استفاده اپل از سنسورهای ۸ مگاپیکسلی سونی در آیفون بوده ایم اما اکنون مدتی است که شایع شده بود این شرکت تمایل دارد برای جدیدترین آیفون خود که احتمالا تا کمتر از ۳ هفته دیگر و در ۱۸ شهریور معرفی می شود، از یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی استفاده کند.
اکنون منابع تامین کننده قطعات خبر می دهند که اپل می خواهد از یک لنز ۵ بخشی استفاده کند. این منابع خبر می دهند که دوربین مورد نظر هم اکنون به شکل انبوه در دست ساخت است.
در لنز دوربین همانطور که گفتیم ۵ بخش وجود دارند که هر کدام همانند یک لنز جداگانه فعالیت خواهد کرد و به شکل کلی، باعث به ثبت رسیدن جزییات بیشتری خواهند شد. این قسمت ها در واقع از پلاستیک ساخته شده اند و برای اپل، هزینه ای ۱ دلاری در بر دارند. در این میان باید توجه داشت که اپل شیشه محافظ لنز را نیز توسط یاقوت کبود محافظت می کند.
این لنز ۵ بخشی اگرچه می تواند به ثبت تصاویری عالی کمک کند اما پیش از این، در موبایل های اندرویدی شاهد استفاده از لنز های ۶ بخشی نیز بوده ایم؛ برای مثال وان پلاس ۲ که از دوربینی ۱۳ مگاپیکسلی برخوردار است. لنزهای چند بخشی باعث می شوند تا نور به شکل واضح تری به سنسور دوربین رسیده و تصاویر به شکل بهتری به ثبت برسند.
اکنون گفته می شود اپل تصمیم دارد تا در آیفون های سال ۲۰۱۶ خود از لنز های ۶ بخشی استفاده کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین