تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تست سقوط آی‌فون 6 از فضا را مشاهده کنید!

بعد از این که یک کمپانی مطرح اسمارت فون و یا تبلت جدید خود را معرفی می‌کند، سایت‌ها و افراد مختلف شروع به کار می‌کنند تا بلکه به هر طریق ممکن بتوانند این فرزند تازه متولد شده را از آب‌بندی درآورند و به کار‌هایی نظیر تست ضربه، تست چکش، تست آب‌جوش و… می‌پردازند.در این میان برخی از تست‌ها مهم هستند و کاربر می‌تواند با کمک آن‌ها از توانایی دستگاه مطلع شود اما برخی دیگر چندان اهمیتی ندارند و کم‌کم تبدیل به تفریحی برای آزمایش کنندگان شده‌اند. تست سقوط می‌تواند کاربر را از این که دستگاه وی تا چه حد در برابر ضربات مقاوم است، مطلع کند اما تست سقوط از ارتفاع فضا چطور؟ آیا کاربر دستی به بلندای 100 هزار فوت دارد؟

اخیرا تولید کننده کاور‌های محافظ Urban Armor Gear در اقدامی تبلیغاتی آی‌فون 6 را در یکی از قاب‌های محافظ خود قرار داده و به همراه دو عدد دوربین GPro و یک GPS با کمک یک بالون به فضا فرستاده است تا از آن‌جا تست سقوط را انجام دهد.

بالون به همراه آی‌فون 6 به استراتوسفر در ارتفاع 100 هزار فوتی می‌رسد تا دمای 71- درجه و سرعت باد 70 مایل در ساعت را تجربه کند و سپس با سرعت 150rpm به زمین باز گشته و رکورد تست سقوط را می‌شکند. شما را دعوت به تماشای این تست سقوط عجیب می‌کنیم.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین