تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیش از این بارها برای شما از هولولنز، تکنولوژی واقعیت دیجیتالی و خصوصا تکنولوژی واقعیت افزوده گفته ایم. هدست مایکروسافت، هولوگرام هایی را در جهان اطراف ما پدید می آورد که قابل تعامل هستند. هنوز نمی دانیم که این پروژه جاه طلبانه مایکروسافت چه زمانی به صورت محدود و چه تاریخی به صورت رسمی برای استفاده عمومی منتشر می شود اما اخیرا اولین اپ مخصوص این هدست در اپ استور مایکروسافت رویت شده.
این اپ که Microsoft IT Showcase نام دارد، همانطور که از نامش پیداست، یک برنامه کاربری مخصوص نمایش قابلیت ها و ساختارهای موجود است اما بحث اصلی، اپ مذکور نیست. آنچه توجه ما را به خودش جلب کرده، قسمت مخصوصی است که برای هولولنز در نظر گرفته شده.
همانطور که در تصویر بالا می بینید، علاوه بر پی سی، موبایل و سرفیس، حالا تگ هولولنز هم دیده می شود. در واقع با این حرکت، گشت و گذار در اپ استور برای کسانی که می خواهند فقط اپ های واقعیت افزوده پیدا کنند آسان تر می شود.
مایکروسافت پیش از این گفته بود که تمام اپ های مدرن قرار است بسیار راحت و آسوده روی هولولنز اجرا شوند اما تا به اکنون، اغلب اپ های مایکروسافت تا به الان پشتیبانی از هولولنز را به صورت رسمی دریافت نکرده اند. این مسئله قطعا شروع یک جریان جدید در اپ استور مایکروسافت خواهد بود و در آینده ای نزدیک احتمالا برخورد بیشتری با آن خواهیم داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین