تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ابتدای پاییز را در دنیای لگو ها بگذرانید

 آغاز فصل پاییز همواره مصادف است با جاری شدن سیل خروشان بازی های کامپیوتری به بازار. اما در این میان شاید سهم دارندگان کنسول های نسل هفتم از این سیل خروشان، در پاییز امسال چندان چشمگیر نباشد. با این حال وضع این دسته از گیمر ها، امسال آن چنان هم فاجعه بار نیست و اگر با دقت نگاهی به دور و بر خود بیاندازند می توانند به شکل جسته و گریخته عنوان هایی را بیابند که تا حدی ارزش وقت گذرانی را دارند. یکی از عناوین مذکور بی شک بازی لگو ابعاد یا Lego Dimension است. اثری تازه در دنیای لگو که می تواند هواداران عناوین لگویی را بار دیگر سر ذوق بیاورد.
داستان بازی لگو ابعاد همان گونه که از نام آن بر می آید این بار بر جمع کردن شخصیت های مختلفی از بُعد های گوناگون در کنار یکدیگر تمرکز یافته است. امری که به نوعی آن را پیش از این در فیلم Lego Movie نیز دیده بودیم. در واقع داستان این بازی هم کم و بیش همان خط و ربط لگو مووی را به شکلی دیگر پی می گیرد و در کلیات خود چندان بی شباهت به فیلم لگو مووی نیست. حتی در این میان تعدادی از شخصیت های اصلی فیلم مذکور نیز در این بازی حضور دارند که این امر می تواند جذابیت های این اثر را با توجه به نکات مثبت موجود در لگو مووی دو چندان کند. در ابتدای داستان لگو ابعاد شاهد این نکته هستیم که شخصیت منفی اصلی داستان یعنی لرد Vortech خواهان سلطه بر تمامی دنیای لگو هاست و از همین جهت تصمیم می گیرد تا تعدادی از شرور ترین موجودات تاریخ را از ابعاد دیگر مکان به دنیای لگو ها فرا بخواند تا او را در این زمینه یاری دهند. در این میان علاوه بر موجودات مذکور تعدادی شخصیت مثبت نیز به شکل اتفاقی پا به دنیای لگو ها می گذارند که از جمله ی آن ها می توان به گندالف ساحر و فرودو بگینز (از دنیای ارباب حلقه ها) و بتمن و رابین (از دنیای داستان های مصور DC) اشاره کرد. در واقع این شخصیت ها همراه با دو شخصیت سرشناس حاضر در لگو مووی یعنی لوسی (وایلد استایل) و ریش فلزی (کاپیتان سایبورگ پیکر دزدان دریایی) یک تیم نجات را تشکیل می دهند تا بتوانند جلوی برنامه های شرورانه ی لرد Vortech را بگیرند.

ابتدای پاییز را در دنیای لگو ها بگذرانید

 گیم پلی بازی لگو ابعاد بر پایه ی استفاده از بسته های الحاقی بنا شده و شاید بتوان آن را به نوعی با سبک آشنای گیم پلی در نسخه های قبلی عناوین لگو متفاوت دانست. نسخه ی اصلی بازی همان گونه که اشاره شد با شخصیت های مذکور و خط داستانی مربوط به آن ها پیگیری می شود. اما در عین حال گیمر ها می توانند با خرید بسته های الحاقی مختلف، شخصیت های تازه و خط های داستانی جدیدی را همراه با ماموریت های انحصاری مربوط به آن ها، به بازی لگو ابعاد بیاورند. این بسته های الحاقی هر کدام بر دنیا های خاص و آشنایی تمرکز یافته اند که در میانشان می توان به فیلم بازگشت به آینده، کارتون سیمپسون ها، سریال دکتر هو و حتی بازی پورتال 2 اشاره کرد. بنا بر اخبار روز های اخیر اکثر منابع سرشناس فعال در دنیای بازی های کامپیوتری، یکی از تازه ترین بسته های الحاقی در نظر گرفته شده برای این بازی بسته ی مربوط به دنیای سریال کارتونی اسکوبی دو است که این سگ محبوب را به همراه یار وفادارش شگی در کنار اتومبیل معروفشان یعنی ماشین اسرار آمیز در قالب 14 مرحله ی مجزا و یک ماموریت ویژه و انحصاری به دنیای لگو ابعاد می آورد. مسلماً وجود این خطوط داستانی انحصاری و حضور شخصیت های جذاب و متفاوت می تواند بر غنای داستانی و گیم پلی بازی بیفزاید اما در عین حال باید تمامی آن ها را به صورت جداگانه تهیه کرد.

ابتدای پاییز را در دنیای لگو ها بگذرانید

 بازی لگو ابعاد در تاریخ 27 سپتامبر امسال (اوایل مهر) برای پلتفرم هایی نظیر WiiU ، XboxOne ، Xbox 360 ، PS4 و PS3 منتشر می شود و می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد برای آن دسته از کنسول بازانی که هنوز به نسل هشتم بازی های کامپیوتری مهاجرت نکرده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین