تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تقریبا یک ماه از معرفی رسمی ویندوز 10 را پشت سر گذاشته‌ایم و در این مدت میلیون‌ها نفر فرصت نصب و استفاده از این سیستم عامل را داشته‌اند تا بتوانند در مورد آن اظهار‌نظر کنند و اکنون به نظر می‌رسد که در مجموع، واکنش‌ها نسبت به آن مثبت بوده است. بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط Brandwatch، بازخوردهای کاربران ویندوز 10 در یک شبکه اجتماعی مورد جمع بندی قرار گرفته و در نتیجه، شمار دوستداران این سیستم عامل بسیار بیشتر از کاربرانی بود که آن را دوست نداشتند.

در مجموع، 92 درصد پاسخ‌ها مثبت بود اما Brandwatch این نکته را هم یادآور می‌شود که تا پایان این مطالعه به تدریح محبوبیت ویندوز 10 در حال کاهش بوده و به ازای هر 500 بازخورد مثبت، 100 بازخورد منفی ثبت شده است. همچنین Brandwatch این موضوع را نیز مورد مطالعه قرار داد که کدام قسمت ویندوز محبوبیت بیشتر یا کمتری داشته و به ترتیب باعث بازخوردهای مثبت یا منفی کاربران شده است و در نتیجه کورتانا دستیار صوتی مشهور و محبوب ویندوز با 80 درصد بازخورد مثبت در صدر جدول و دنبال آن Edge مرورگر جدید مایکروسافت، یکپارچگی با Xbox، استارت منوی جدید، دسکتاپ چندگانه، Action Center و نوار وظیفه ویندوز قرار می گیرند؛ در مقابل در پایین لیست هم  Office Suite جا گرفته که فقط 40 درصد از کاربران آن را دوست داشته‌اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین