تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  انتقال شماره تلفن همراه که در اصطلاح به آن ترابردپذیری نیز گفته می شود، امکانی به حساب می آید که کاربر را قادر می سازد تا با شماره ای یکسان از خدماتی که به وسیله اپراتورهای گوناگون ارائه می گردد بهره بگیرد، یا به زبان ساده تر هنگامی که فردی مصمم می شود از یک اپراتور به اپراتوری دیگر مهاجرت کند، نیازی نخواهد بود که شماره اش را تغییر داده و در پی آن دردسرهای مربوطه را نیز متحمل گردد.
امروز و در همین راستا طی مراسمی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان و مدیران سازمان ها و شرکت های تابع وزارتخانه ی مربوطه برگزار شد تفاهم‌ نامه ترابردپذیری شماره تلفن همراه مورد انعقاد قرار گرفت.
علی اصغر عمیدیان، معاون وزیر ارتباطات، در رابطه با مفاد تفاهم نامه یاد شده اظهار داشت که هم اکنون برای خدمات جابه جایی مابین اپراتورها بدون تغییر شماره، تعرفه و هزینه ای در نظر گرفته نشده. فاز اول این طرح به صورت رایگان اجرایی می شود ولی چنانچه در آینده اپراتورها به خاطر این موضوع متحمل هزینه گردند به تعیین تعرفه خواهیم پرداخت.
وی در ادامه افزود برای اجرای این طرح در کنار پیمانکار داخلی پروژه، یک شرکت خارجی که تجربه پیاده‌سازی نمونه هایی مشابه را در ۱۴ کشور دیگر دنیا داشته به عنوان همکار برگزیده شده.
عمیدیان یادآور گشت ترابردپذیری نیاز به ایجاد یک مرکز واسط و همچنین نصب تجهیزات سخت افزاری و ارتقا نرم افزاری در اپراتورها دارد، که برخی از این مسائل هزینه های سنگینی را در پی خواهند داشت. طرح مورد بحث در یک برنامه واحد و هماهنگ از ابتدای مرداد و طی ۱۰ ماه به بهره برداری می رسد و اپراتورها باید با نظارت مشاور و هماهنگی مجری کار را پیش ببرند تا در ۲۲ بهمن فاز اولیه اجرای آن شروع شود.
ضمناً معاون وزیر ارتباطات اظهار نمود مشترکان موبایل فعلا ۲ بار در سال امکان تغییر اپراتور تلفن همراه خود را بدون تغییر شماره خواهند داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین