تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

روز گذشته نوشتیم که چگونه سامسونگ تلاش می کند تا کاربران آیفون را متقاعد به استفاده از گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس نماید و با دریافت صرفا یک دلارِ، به مدت ۳۰ روز یکی از این موبایل ها را در اختیارشان قرار می دهد.
این طرح اکنون در ایالات متحده اجرایی می شود و افراد بالای ۱۸ سال با داشتن یک قرارداد با یکی از اپراتورهای مورد نظر سامسونگ می توانند از طرح مذکور استفاده کنند. سامسونگ موبایل های یاد شده را با یک سیم کارت فعال شده به دست کاربر می رساند و همچنین یک راهنمای جامع برای استفاده از آنها را نیز در اختیار کاربران می گذارد. اما اکنون ماجرا اندکی جالب تر شده است.
به نظر می رسد این اقدام سامسونگ، باعث گشته تا کاربران بسیار زیادی که از آیفون استفاده می کنند ترغیب به استفاده از طرح مورد بحث گردند. اکنون تعداد موبایل هایی که سامسونگ برای این تست درایو در نظر گرفته به پایان رسیده اند و کاربران می توانند نام خود را در لیست انتظار این کمپانی برای دریافت تلفن هوشمند مورد نظر خود با بهای ۱ دلار به مدت ۳۰ روز ثبت کنند.
در این میان سامسونگ اذعان داشته که اگر در مدت ۳۰ روز، خط و خش هایی جزیی در موبایل ایجاد شوند، هیچ هزینه ای از کاربر دریافت نخواهد کرد اما اگر نمایشگر شکسته شود و یا دوربین از کار افتد، هزینه ای ۱۰۰ دلاری از فرد امتحان کننده آن موبایل دریافت خواهد شد.
حال شاید به این فکر افتاده باشید که اگر کاربری پس از مدت مشخص شده، موبایل را بازنگرداند چه؟ باید گفت که سامسونگ فکر همه جزییات را کرده و پیش از آنکه موبایل را به کاربران تحویل دهد، مشخصات کارت اعتباری آنها را دریافت می کند. در صورتی که موبایل بازگردانده شده روشن نشود و یا به طور کلی کاربر به قصد بازگرداندن آن را به شرکت یاد شده نداشته باشد، سامسونگ خود به ازای نوت ۵ مبلغ ۷۰۰ دلار و در ازای گلکسی اس ۶ اج پلاس مبلغ ۷۷۵ دلار از کارت اعتباری کاربر کسر خواهد کرد.
اپل در سال گذشته با ارائه دو آیفون با نمایشگرهایی بزرگ تر از پیش، قادر شد تا برخی از کاربران اندروید را به خود علاقه مند نماید؛ یکی از بازیگران اصلی دنیای اندروید نیز سامسونگ به شمار می رود که می توان گفت به واسطه فروش بالای آیفون ها، برخی از مشتریان خود را از دست داد. حال باید دید در نهایت آیا چنین طرح هایی می توانند مشتریان را به پلتفرم اندروید و البته قلمروی سامسونگ بازگردانند یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین